Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Widgety w StandBy wyświetlają się losowo, zamiast zawsze pokazywać to, co wybrałem.


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23917 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 25 June 2024 - 16:10

Kupiłem niedawno ładowarkę indukcyjną, do której mogę przyczepić telefon poziomo, więc zacząłem używać trybu StandBy. Ustawiłem sobie, co chcę tam widzieć i wszystko było ok, aż do momentu, w którym przestało ;-) Wydaje mi się (ale nie jestem pewny, a to już było kawałek temu), że stało się to przy którejś aktualizacji iOS (wersji stabilnej, 17.x).

 

Teraz sytuacja wygląda tak, że czasami wyświetla się to, co chcę, a czasami jeden z tych przygotowanych przez Apple stylów zegarka. W tych pożądanych przeze mnie widgetach mam wyłączone Smart Rotate oraz Widget Suggestions i kiedy trafię na ten ekran, wszystko jest super. Natomiast pytanie brzmi: jak sprawić, żebym zawsze dostawał ten ekran, a nie jakiś śmieszny zegar na cały ekran z dziwacznym krojem pisma?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users