Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Synchronizacja kontaktów i zdjęć w iPhone


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Filip1995

Filip1995
  • 11 postów

Napisano 08 czerwca 2024 - 11:04

Witam planuje kupić sobie iphone 13 wcześniej miałem 8 i mam na koncie icloud zdjęcia i kontakty i moje pytanie jest takie czy jeśli wybiorę przy konfiguracji (zakładka Przenieś aplikacje i dane) aby nie przenośił żadnych danych z poprzedniego telefonu (backupu)  to czy po skonfigurowaniu iphonea zdjęcia oraz kontakty zostaną zsynchronizowane z konta icloud i będą dostępne w iphonie ? Z góry dziękuję za informację.



#2 Regiss

Regiss
  • 2 906 postów
  • SkądRadom

Napisano 08 czerwca 2024 - 11:33

Tak, po konfiguracji jako nowego w opcjach iCloud w ustawieniach włączasz co chcesz synchronizować. W Twoim przypadku zdjęcia i kontakty.

iPhone 15 Pro


#3 winmaciek

winmaciek
  • 6 537 postów
  • Płeć:

Napisano 08 czerwca 2024 - 11:37

Na dobrą sprawę to zdjęcia i kontakty w ogóle nie są przenoszone. Logujesz się tym samym Apple ID, także się zaciągną z chmury przy domyślnych ustawieniach czy przeniesiesz wszystko czy nie. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#4 Filip1995

Filip1995
  • 11 postów

Napisano 11 czerwca 2024 - 17:14

Ok, to ostatnie pytanie czy iPhone 13 ma jakieś bolączki problemy awarie bo różnie ludzie piszą i mówią o tym modelu wieć wolałbym się upewnić przed zakupem czy warto go wybrać ? 



#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 899 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 11 czerwca 2024 - 18:46

Jeden wątek - jedno zagadnienie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych