Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Black screen apple watch 6S


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Mariusz1229

Mariusz1229
  • 1 postów

Napisano 05 kwietnia 2024 - 22:46

Kupiłem używanego apple watcha z 92 % kondycji baterii. Od samego początku mam problem z black screenem - zegarek działa mogę na nim klikać lecz nie wyświetla on nic. Próbowałem rożne metody jakie znalazłem łącznie dwie - resetowanie zegarka oraz resetowanie zegarka podczas ładowania lecz dziś po zdjęciu go z ładowarki zegarek w ogóle nic nie wyświetla pomimo resetowania (wczesniejsze resety czasami pomagały teraz totalnie nic) black screen pojawiał się również po zdjęciu zegarka w trakcie dnia. Słyszałem o wymianie baterii lecz nie wiem ile w tym jest prawdy i co może być rzeczywistym problemem
Prosze o pomoc..

#2 breku76

breku76
  • 5 postów

Napisano 08 czerwca 2024 - 14:37

Jeśli zegarek działa, tzn wydaje dźwięki, wibracje itp ale nie wyświetla nic na ekranie, to na 100% nie jest to wina baterii, jej wymiana nic tu nie da.

Kupiłeś używany zegarek i tak naprawdę nie wiadomo, czy nie był on rozbierany, np w celu wymiany ekranu, lub baterii (zwłaszcza, że ma dość dobrą kondycję).

Jeśli zegarek byłby otwierany przez osobę bez doświadczenia, to najprawdopodobniej przyczyną jest taśma flex łącząca płytę główną z wyświetlaczem.

Ponowne uruchomienie niekiedy pomaga, bo w przypadku gdy taśma nie łączy, po jej poprawieniu najczęściej właśnie pozytywny skutek naszego działania widać dopiero po restarcie (nie po resecie ustawień - to raczej nie ma nic wspólnego z powyższym problemem).

Nie można również wykluczyć uszkodzenia samego wyświetlacza, np jego taśm sygnałowych, o co również nietrudno podczas nieumiejętnego otwierania zegarka.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych