Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wersja 10.15.7 jak korzystać z aplikacji na takim dziadku? Czy jest repozytorium starych apek?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 GreeninMAC

GreeninMAC
  • 4 postów

Napisano 17 marca 2024 - 12:28

Cześć, mam starego maca w wersji jak w temacie. Ostatnio próbowałem ściągnąć imovie i odbiło mnie z app store w związku z dziadkowym sprzętem jaki posiadam. Zastanawiam się czy jestem skazany na kompletną partyzantkę z takim starym MAC-iem czy macie jakieś pomysły? patenty? Może jest jakieś repozytoriom z apkami kompatybilnymi na takie starsze wersje? 


  • Preskaler lubi to

#2 Preskaler

Preskaler
  • 75 postów

Napisano 23 marca 2024 - 08:11

Niestety, nikt nic nie pomoże. Mam taki sam problem i wychodzi na to, że ten system jest "krwiożerczy" i nie zależy mu na dobru użytkowników a za wszelką cenę chce tylko wyrwać kasę. Jedynym "wyjściem" (wg. Mac.) jest zakup nowego komputera. 



#3 GreeninMAC

GreeninMAC
  • 4 postów

Napisano 25 marca 2024 - 21:54

Dzięki :-( 



#4 cyngiel

cyngiel
  • 16 postów

Napisano 31 marca 2024 - 22:44

Są starsze wersje na archive.org sam instalowałem Garage Bang na czysty stary High Sierra i działa.

https://archive.org/...ovie10112-A.pkg


Każdy, kto chce pomyślnie zainstalować iMovie, musi przejść do sekcji Bezpieczeństwo i prywatność, aby umożliwić otwarcie i zainstalowanie pakietu instalacyjnego. Ponieważ nie jest to bezpośrednio z Apple Appstore.



#5 GreeninMAC

GreeninMAC
  • 4 postów

Napisano 21 kwietnia 2024 - 00:49

Są starsze wersje na archive.org sam instalowałem Garage Bang na czysty stary High Sierra i działa.

https://archive.org/details/iMovie10112-A.pkg


Każdy, kto chce pomyślnie zainstalować iMovie, musi przejść do sekcji Bezpieczeństwo i prywatność, aby umożliwić otwarcie i zainstalowanie pakietu instalacyjnego. Ponieważ nie jest to bezpośrednio z Apple Appstore.

Dzięki, spróbuję. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych