Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zmiana Apple ID/Regionu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 piotr12

piotr12
  • 3 postów

Napisano 07 marca 2024 - 10:08

Witam,

Chciałbym przetestować aplikacje z Store która nie jest jeszcze dostępna do pobrania w Polsce. W tym celu musiałbym zmienić region. Niestety nie mogę zrobić tego z aktualnego konta Apple id ponieważ nam wykupiona subskrypcje Apple music. Co się stanie gdy wyloguje się z urządzenia i założę nowe konto z innego regionu ? Nie utracie nic z obecnego konta po ponownym zalogowaniu?
Pytanie może głupie ale z produktów Apple korzystam dopiero nie cały rok. Pod to konto mam podpięty Apple watch oraz airpodsy.

#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 509 postów
  • Płeć:

Napisano 09 marca 2024 - 15:38

Zmienianie regionu na konkretnym koncie to zawsze cyrk i operacja odradzana z uwagi na ryzyko utraty kupionych wcześniej rzeczy. Lepiej założyć nowe ID do innego regionu. Dawno z tego nie korzystałem, kiedyś było tak, że po przegłosowaniu się w App Store wylogowywanie również z Apple Music. Ale nie ma tak, że stracisz jakieś dane czy kupione wcześniej rzeczy. Najlepiej jest się zalogować na inne konto (w App Store, nie w ustawieniach iCloud), ściągnąć co trzeba i przegłosować się z powrotem na macierzyste konto. 


  • wopo lubi to

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych