Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone Safari - dziwna ikona czerwona świnka z dolarem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 avonek

avonek
  • 2 postów

Napisano 21 grudnia 2023 - 00:50

Cześć,

Mam ostatnio zagwozdkę i zastanawiam się czy przypadkiem nie mam problemów ze swoim telefonem. Ostatnio zauważyłam, że na karcie strony internetowej, przy widoku na wszystkie otwarte karty, przy jednej domenie (Onet) nie mam oryginalnej ikony tylko jest czerwona świnia z dolarem, a przynajmniej z tym mi się to kojarzy.

Dzisiaj z kolei sprawdzałam historię, ale już wyświetla się poprawnie ikona. Za to inna strona dostała tą czerwoną.

Nie wygląda to zbyt dobrze, ale wyszukiwanie obrazem nic nie przyniosło. Czy ktoś z was miał coś takiego? Nie podpinałam się pod nie swoje WiFi, podoba kompa też nie, więc zastanawiam się co to może być.

#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 072 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 21 grudnia 2023 - 01:33

Pokaż.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 avonek

avonek
  • 2 postów

Napisano 21 grudnia 2023 - 01:38

Przepraszam, wydawało mi się, że dołączyłam. Jest podoba do logo znanej strony ze zbiórkami, ale czemu miałaby być losowo dodawana do innych domen? Aktualizacje mam wszystkie na bieżąco.

Załączone pliki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych