Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Messenger nie wysyła wiadomości


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Tiberiusek

Tiberiusek
  • 1 postów

Napisano 07 grudnia 2023 - 21:10

Dzień dobry

Mam pewien problem z aplikacją messenger na moim IPhone 11. Od wczoraj wieczór (06.12.2023) aplikacja messenger pomimo tego, że jestem podłączony do domowej sieci Wi-Fi nie wysyła wiadomości. Jest to strasznie dziwne, bo dzieje się tak tylko na ww. sieci domowej i tylko w tej aplikacji. Kiedy używałem sieci u dziewczyny, to wiadomości normalnie wysyłały się. Nie wiem czy jest to błąd jakiejś aktualizacji czy mojego routera. Proszę o pomoc



#2 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 12 grudnia 2023 - 09:54

Dzień dobry

Mam pewien problem z aplikacją messenger na moim IPhone 11. Od wczoraj wieczór (06.12.2023) aplikacja messenger pomimo tego, że jestem podłączony do domowej sieci Wi-Fi nie wysyła wiadomości. Jest to strasznie dziwne, bo dzieje się tak tylko na ww. sieci domowej i tylko w tej aplikacji. Kiedy używałem sieci u dziewczyny, to wiadomości normalnie wysyłały się. Nie wiem czy jest to błąd jakiejś aktualizacji czy mojego routera. Proszę o pomoc

Jeżeli dzieje się tak tylko na Twojej sieci a nia innych nie i na mobilnym też działa, to znaczy, ze coś nie tak jest z Twoją siecią.


Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych