Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Watch Ultra os 10.1 - wyciszanie powiadomień.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 zapal

zapal
  • 65 postów

Napisano 30 listopada 2023 - 08:42

Dzień dobry, mam pytanie.

Ostatnio nabyłem 1 w swoim życiu zegarek Apple ( wcześniej byłem zwolennikiem garmina ) ale jako że na blak frajdej:-) trafiła się promocja na ultra za 3 koła skusiłem się.
Mam go spiętego z iPhone’em 15 do tego używam też iPada i teraz w czym problem.
Wieczorem odpalam nie przeszkadzać na iPhonie pojawia się księżyc na iPadzie to samo na Watch też ale tak wszystko mam wyciszone a zegarek mimo to dźwiękiem powiadamia np o sms lub e-mail. Irytuje mnie to bo ogólnie mam płytki sen i każde takie powiadomienie mnie budzi ( a lubię spać w zegarku bo sprawdzam godzinę jak się przebudzę. Wiem że dodatkowo w zegarku jest opcja wycisz powiadomienia czyli tryb cichy ale to trochę bez sensu. Przeszukałem ustawienia ale nigdzie nie mogę tego ogarnąć żeby przy „ księżycu „ był cicho.

#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 649 postów
  • Płeć:

Napisano 30 listopada 2023 - 08:54

Ustaw sobie harmonogram snu. Wszystkie urządzenia będą wtedy przechodzić o wskazanej godzinie w tryb Sen i nie będzie Ci nic brzęczeć. DND nie używam, to nie wiem. Może masz ustawione jakieś wyjątki. Ale generalnie do zastosowań typu spanie, masz dedykowany tryb Sleep. O ile się nie mylę, tylko w tym trybie zegarek monitoruje sen, gdybyś chciał z tego korzystać.



#3 zapal

zapal
  • 65 postów

Napisano 30 listopada 2023 - 10:22

Z harmonogram to nie bardzo. Zależy mi jestem na spotkaniu wciskam księżyc i mam wszystko wyciszone a tu Watch rzuca powiadomienia.

#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 649 postów
  • Płeć:

Napisano 30 listopada 2023 - 10:55

Z harmonogram to nie bardzo. Zależy mi jestem na spotkaniu wciskam księżyc i mam wszystko wyciszone a tu Watch rzuca powiadomienia.

Wcześniej pisałeś o spaniu, nie o spotkaniach, stąd zarekomendowałem tryb Sen. Sprawdź w ustawieniach trybów skupienia, czy nie masz poustawianych jakiś wyjątków.


  • WojtekWojtek lubi to

#5 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 760 postów

Napisano 30 listopada 2023 - 11:11

Zakres trybu skupienia można bardzo spersonalizować. Mój „nie przeszkadzać” wyłącza wszystko, a np. praca wyłącza prywatne sprawy, jak Messenger czy Librus. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych