Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[iOS17.X] Drenowanie baterii przez Find My


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Geble

Geble

  • 1 178 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 29 października 2023 - 09:19

Hej,

Od czasu gdy zainstalowałem iOS17 cały czas w statystykach zużycia baterii mam Find My, powoduje to dość duże spadki procentowe, w nocy potrafi zlecieć nawet 15%. Przekopałem przez ostatni tydzień pół internetu i żadne porady nic nie dają. Wyłączałem Find My, potem restartowałem telefon i włączałem ją na nowo - bez zmian. Restart telefonu, ustawień, to samo.

Jest to już trochę męczące muszę przyznać. Do czasu iOS17 nie miałem takich przebojów, a żadnych ustawień ani nowych urządzeń nie dodawałem. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Załączam przykładowy screen.
Z góry dzięki za pomoc!

Załączone pliki


BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#2 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 26 listopada 2023 - 12:08

Mam identycznie. Niestety również w trakcie dnia bateria drenuje tak samo niezależnie czy używam telefonu przez 15 minut czy 54 minuty. Co prawda podczas dnia funkcja Znajdź może dużo nie zabiera ale zabiera. Też się zastanawiam co jest nie tak. Mam też wrażenie że większe zużycie przez Znajdź ma miejsce poza miejscem zamieszkania. Zresztą w ogóle bateria trzyma znacznie krócej poza domem. Niezależnie czy WiFi czy dane komórkowe. Może to właśnie ma związek z lokalizacją i czymś co nie jest ewidentnie widoczne w statystkach baterii. Wyłączyłem wczoraj lokalizację a raczej całą funkcję Ważne Miejsca. Może to jest coś co powoduje że iPhone miesza i serio uważa dom za dom. Nie wiem.

MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych