Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Odblokowanie Apple Watch przez iPhone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pieka

Pieka
  • 642 postów

Napisano 21 września 2023 - 09:06

Mając iPhone XS po włączeniu odblokowania za pomocą iPhone, po zadziałaniu Face ID i odblokowaniu telefonu pojawiał się na górze banner informujący o odblokowaniu Apple Watcha z przyciskiem "Zablokuj". W sumie nie do końca potrzebne (banner, nie funkcja), w każdym razie mi, ale rozumiem ideę.
Po zmianie XS na 14 (przywrócenie kopii z XS) przestał pojawiać się ww. banner, a do tego nie było trzeba odblokowywać iPhone, wystarczyło Face ID (otwarcie kłódki) i Apple Watch był odblokowany. Ucieszyłem się, że mi życie uprościli ;)
Po aktualizacji do iOS 17 znowu jest potrzebne odblokowanie i pojawia się banner. I teraz pytanie, po zmianie telefonu coś się zepsuło, coś się włączyło/wyłączyło, czy po prostu tak ma być jak było na XS i jest teraz po aktualizacji?

Użytkownik Pieka edytował ten post 21 września 2023 - 09:14

Jestem jaki jestem :)

#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 926 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 21 września 2023 - 09:07

No fajnie, a jakie jest pytanie?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 Pieka

Pieka
  • 642 postów

Napisano 21 września 2023 - 09:14

Wybacz, emotka spowodowała wycięcie reszty. Poprawiłem.
Jestem jaki jestem :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych