Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 15 Pro/15 Pro Max – dyskusja.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
437 odpowiedzi w tym temacie

#426 fudiasz

fudiasz
  • 27 postów

Napisano 05 listopada 2023 - 16:33

Ja mam czarny, ale ciężko się wypowiedzieć, ponieważ zawsze noszę urządzenie w case :)


No właśnie chodzi mi o paprochy które się dostają pod case, bo zawsze coś się dostanie i jakie rysy się pojawią, co bardzo mnie drażni. W tym roku wziąłem natural, ale nie ukrywam że bardziej leży mi czarny

Użytkownik fudiasz edytował ten post 05 listopada 2023 - 16:35


#427 Danio02

Danio02
  • 356 postów

Napisano 10 listopada 2023 - 22:51

No właśnie chodzi mi o paprochy które się dostają pod case, bo zawsze coś się dostanie i jakie rysy się pojawią, co bardzo mnie drażni. W tym roku wziąłem natural, ale nie ukrywam że bardziej leży mi czarny

Najczęściej wybierałem ciemne kolory z transparentnym case i nigdy niczego nie zarysowałem od paprochów :P



#428 gentelman

gentelman
  • 452 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 14 listopada 2023 - 20:28

Liczy ktoś na jakieś promo na 15pro z okazji BF? Czy raczej nie ma sensu czekać i zamawiać ?
Macbook Air | iPhone 13pro | Watch 7 | AirPods Pro

#429 PL95

PL95
  • 222 postów
  • SkądKraków/ Düsseldorf

Napisano 15 listopada 2023 - 07:07

Zapewne coś tam się pojawi, ale na jakieś znaczące promocje bym nie liczył   


 iPhone 15 Pro Max  iPad Pro 11“ Space Grey 256GB  Apple Watch Series 7 45mm  MacBook Pro 15“ 2019  AirPods Pro 2  


#430 Haskus

Haskus
  • 69 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 04 grudnia 2023 - 11:35

No właśnie chodzi mi o paprochy które się dostają pod case, bo zawsze coś się dostanie i jakie rysy się pojawią, co bardzo mnie drażni. W tym roku wziąłem natural, ale nie ukrywam że bardziej leży mi czarny

Ja mam ten tytanowy błękit. Telefon noszę w przyciemnianym case. Paprochy z kieszeni widać dookoła ekranu i na wyspie. Wręcz wydaje mi się, że przez to, że mają ciemne tło to je bardziej widać. 



#431 Yary

Yary
  • 75 postów

Napisano 06 stycznia 2024 - 07:24

Mam 15PM od kilku dni. Nie widzę szczególnego skoku ani szybkości działania, ani czasu pracy ani jakości wyświetlacza względem 13PM. Jedynie co w codziennym użytkowaniu odczuwam jak na plus, to dynamiczna wyspa. Podoba mi się, jak to działa i jak rozwiązali tę kwestię softwarowo. Co do zdjęć się póki co nie wypowiem, za mało miałem okazji pstrykać. W moim egzemplarzu nie zauważyłem żadnych problemów w nagrzewaniem się, nawet mam wrażenie, że 13 PM był bardziej ciepły podczas ładowania.

#432 nesiasps

nesiasps
  • 159 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 06 stycznia 2024 - 10:27

Ale jakiś powód do wymiany musiał zaistnieć, czy po prostu chciałeś wymienić żeby zostać zaskoczonym tak niewielką ewolucją ? Ja na przykład wymieniłem, bo mi się kolor naturalny tytan podoba - a poprzedni nie miał takiego koloru;) Nie ma co grzebać w sensie tych decyzji bo skoro kupujemy pod wpływem ciekawości, próżności lub dla szpanu - to żadna logika tego nie uzasadni - jest taki typ kupujących i trzeba to zaakceptować
  • Yary i wopo lubią to

#433 otuadiordna

otuadiordna
  • 161 postów

Napisano 08 stycznia 2024 - 15:02

Od czasu premiery cały czas jestem rozczarowany baterią i intensywnie myślę o przesiadce na zwykłą 15-tkę.



#434 Zygal

Zygal
  • 299 postów

Napisano 08 stycznia 2024 - 22:24

A ja jestem zaskoczony na + z baterią. W porównaniu do 14 pro widzę różnicę.

Zmieniłem z uwagi na wagę i pamięć.

Naturalny tytan Pitaka niebieskoczarna i jest fajnie :)


  • wopo lubi to

 MBA  M1 2020, iPhone 15 Pro , AirPods Pro, 


#435 Yary

Yary
  • 75 postów

Napisano 09 stycznia 2024 - 06:47

Ale jakiś powód do wymiany musiał zaistnieć, czy po prostu chciałeś wymienić żeby zostać zaskoczonym tak niewielką ewolucją ? Ja na przykład wymieniłem, bo mi się kolor naturalny tytan podoba - a poprzedni nie miał takiego koloru;) Nie ma co grzebać w sensie tych decyzji bo skoro kupujemy pod wpływem ciekawości, próżności lub dla szpanu - to żadna logika tego nie uzasadni - jest taki typ kupujących i trzeba to zaakceptować


Bezpośrednio decyzja wyszła z potrzeby wygenerowania comiesięcznego kosztu na firmę (wynajem). Nie mniej istotne: żony iPhone XR już się podstarzał i przyda jej się 13PM. Do tego wszystkiego: lubię nowe zabawki, które jednocześnie pełnią swoją rolę w pracy.

#436 PL95

PL95
  • 222 postów
  • SkądKraków/ Düsseldorf

Napisano 10 stycznia 2024 - 22:00

Od czasu premiery cały czas jestem rozczarowany baterią i intensywnie myślę o przesiadce na zwykłą 15-tkę.

Ja wręcz przeciwnie. Od momentu wyjścia iOS 17.2 nie udało mi się ani razu rozładować telefonu nawet do poziomu 30% baterii. 


  • wopo lubi to

 iPhone 15 Pro Max  iPad Pro 11“ Space Grey 256GB  Apple Watch Series 7 45mm  MacBook Pro 15“ 2019  AirPods Pro 2  


#437 Omega55

Omega55
  • 334 postów

Napisano 20 stycznia 2024 - 22:56

Będę przedłużać jedną z domowych umów na dniach. Mam obecnie 14 pro max, ale w wielu sytuacjach jest dla mnie za duży. Oddam córce, a sama wezmę 15 pro. To, co mnie najbardziej przekonuje do zmiany to jednak USB-C, możliwość nagrywania video na pendrive i możliwość przenoszenia danych na dyski zewnętrzne, bo zdjęć i video robię dużo. Waga również na plus. Tylko pewnie za baterią będę tęsknić :), ale trudno.

#438 skit777

skit777
  • 215 postów

Napisano 10 kwietnia 2024 - 16:13

Kurde jaki ten ekran w 15 pro jest wyprany z kolorów

Użytkownik skit777 edytował ten post 10 kwietnia 2024 - 16:15





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych