Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak wyszukiwania w historii Safari


Najlepsza odpowiedź nemcio , 08 września 2023 - 21:43

Miał dzwonić pracownik service deski Apple, ale mnie olali, więc posiedziałem sam przy tym i okazało się, że problemem było utworzenie nowej grupy kart, które były nazwane ulubione. Zrobiłem tak, bo zamykałem odruchowo czerwoną kropką Safari i zamykały mi się wszystkie strony, więc utworzyłem nową grupę kart nazwałem ja ulubione i od tego czasu w razie potrzeby szybko je przywracałem. Teraz zainstalowałem Tabs Saver a tą grupę kart wywaliłem i została tylko domyślna. Historia wyszukiwania jest już dostępna i nie ma problemu z wyszukiwaniem w historii. Temat można uznać za rozwiązany. 

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 nemcio

nemcio
  • 11 postów

Napisano 29 sierpnia 2023 - 18:31

Cześć,

Od roku używam Macbooka Air i przeglądarki Safari. 

Ostatnio próbowałem wyszukać coś w historii przeglądarki i nie szuka zupełnie żadnego tekstu, nawet tego który wpisywałem przed chwilą. 

Czy jest opcja naprawy tego? Spotkał się ktoś z takim błędem?



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 509 postów
  • Płeć:

Napisano 30 sierpnia 2023 - 14:43

Co masz na myśli pisząc „w historii przeglądarki”? Wpisujesz w pasku adresu/wyszukiwania czy wchodzisz do historii (⌘Y) i tam wpisujesz wyszukiwanie?


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 nemcio

nemcio
  • 11 postów

Napisano 30 sierpnia 2023 - 22:26

Co masz na myśli pisząc „w historii przeglądarki”? Wpisujesz w pasku adresu/wyszukiwania czy wchodzisz do historii (⌘Y) i tam wpisujesz wyszukiwanie?

Wchodzę w Historia>pokaż całą historię i następnie po prawej stronie w okienku wyszukiwania wpisuję jakiś tekst i mam cały czas na górze przeszukuję zakładki i tak można czekać w nieskończoność a i tak nic nie pokazuje.



#4 nemcio

nemcio
  • 11 postów

Napisano 05 września 2023 - 16:06

Rozmawiałem ze wsparciem Apple i jedyne co udało się na ten moment ustalić, to to, iż po oznaczeniu safari w synchronizacji iCloud wyszukiwanie jest. Jak zaznaczy się, żeby synchronizowało z iCloud znowu, to wyszukiwania znowu nie ma :)



#5 nemcio

nemcio
  • 11 postów

Napisano 08 września 2023 - 21:43   Najlepsza odpowiedź

Miał dzwonić pracownik service deski Apple, ale mnie olali, więc posiedziałem sam przy tym i okazało się, że problemem było utworzenie nowej grupy kart, które były nazwane ulubione. Zrobiłem tak, bo zamykałem odruchowo czerwoną kropką Safari i zamykały mi się wszystkie strony, więc utworzyłem nową grupę kart nazwałem ja ulubione i od tego czasu w razie potrzeby szybko je przywracałem. Teraz zainstalowałem Tabs Saver a tą grupę kart wywaliłem i została tylko domyślna. Historia wyszukiwania jest już dostępna i nie ma problemu z wyszukiwaniem w historii. Temat można uznać za rozwiązany. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych