Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Przełączanie bluetooth na inne urządzenia


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 k4l1wb

k4l1wb
  • 1 posts

Posted 18 August 2023 - 15:54

Na codzień korzystam z kilku urządzeń Bluetooth sparowanych z telefonem. Przeszukałem już wszystko ale nie mogę znaleźć jak wyłączyć automatyczne przełączanie pomiędzy urządzeniami.
Przykładowo: korzystam ze słuchawek bezprzewodowych chodząc po ogrodzie, zbliżę się bliżej okna salonu i już przełączyło mnie na amplituner w domu. Po chwili wjeżdża żona samochodem, od razu łączy przełączy mi słuchawki na samochód.
Inny przykład - siedzę w samochodzie i używam zestaw w aucie, na horyzoncie pojawia się np pracownik drugim autem, z którego tez korzystam i cyk już przelaczone.

Ogólnie jak tylko pojawi się w pobliżu inne sparowane urządzenie niż to które używam to od razu bluetooth zostaje na nie przełączony.

Jak to wyłączyć?

#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24085 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 18 August 2023 - 16:28

Czekaj, ale o jakie urządzenie Ty pytasz? Jeśli o telefon, to ja zupełnie nie rozumiem, co masz na myśli. Jeśli o AirPods, to dlaczego w tym dziale?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users