Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

AirPods gen2 - lewa słuchawka się wyłącza tylko podczas aktywności.


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24114 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 07 August 2023 - 22:02

Czyżby moje słuchawki zdychały? Mają już swoje lata, może to subtelna wskazówka 'kup nowe'.

 

Sprawa wygląda tak, że jak wieczorem leżę w łóżku i oglądam rzeczy na iPadzie w AirPodsach 2. generacji (nie pro, tych zwykłych), wszystko jest ok. Kiedy zaś wezmę je na spacer i połaże jakieś głupie 20 minut, lewa słuchawka wydaje dźwięk (który jest CHYBA dźwiękiem bycia rozładowaną - nie wiem, bo nie pamiętam, żebym je kiedykolwiek rozładował) i przestaje grać. Jak ją włożę do etui i potrzymam tam ze 30 sekund, pogra znów chwilę i znów się wyłączy.

 

Kiedy dziś tak miałem, specjalnie sprawdziłem poziom naładowania słuchawek przed wyjściem - miały 100%, a etui 79%. Po tym wyłączeniu się nadal pokazywało, że słuchawki są naładowane.

Oczywiście robiłem rozłączanie, zapomnienie, reset i ponowne podpięcie, tak jak Apple przykazało. Nie pomaga.

 

Pomysły?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4833 posts
  • Płeć:

Posted 08 August 2023 - 12:33

Nie miałem takiej sytuacji, ale wydaje mi się, że bateria jednak zdechła na tyle, że niepoprawnie raportuje stan naładowania. AirPods Pro 2 to będzie dobry wybór  ;) 



#3 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24114 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 08 August 2023 - 15:53

Żona już ma, czas i na mnie. Dzięki za potwierdzenie przypuszczeń.

 

Ale, z drugiej strony, czemy potrafi działać godzinę+ kiedy się nie ruszam? ;-)


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4833 posts
  • Płeć:

Posted 08 August 2023 - 19:19

Ale, z drugiej strony, czemy potrafi działać godzinę+ kiedy się nie ruszam? ;-)

W takim razie to jest mechanizm zabezpieczający Ciebie przed przetrenowaniem. ;-)






3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users