Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jest ta podwyzka cen iCloud+ czy nie ma?


Najlepsza odpowiedź winmaciek , 25 lipca 2023 - 21:04

Jest podwyżka, zaraz dostaniesz powiadomienie od Apple jak jeszcze nie przyszło. U mnie był mail i adnotacja w ustawieniach. 

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kantona

kantona
  • 100 postów

Napisano 25 lipca 2023 - 20:50

Ostatnio media informowały o podwyżkach cen iCloud+. Korzystam z najniższego pakietu płatnego, czyli 50GB. Kosztował 3,99zł. Media twierdzą, że cena zostala podniesiona na 4,99zł. Nawet na stronie Apple widnieje taka cena. Jednak ja do tej pory dostaje faktury od Apple na 3,99zł i dokladnie tyle pobierają mi z karty. Dziś dostalem kolejną taką fakture i zastanawiałam się czy to jakiś błąd i kiedyś się upomną o te brakujące złotówki, czy może ta cała podwyżka obowiazuje tylko na zupełnie nowych kontach i obecni użytkownicy, którzy opłacają iCloud+ od jakiegos czasu nadal będą płacili tyle, co zawsze?



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 611 postów
  • Płeć:

Napisano 25 lipca 2023 - 21:04   Najlepsza odpowiedź

Jest podwyżka, zaraz dostaniesz powiadomienie od Apple jak jeszcze nie przyszło. U mnie był mail i adnotacja w ustawieniach. 


  • kantona i WojtekWojtek lubią to

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 005 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 25 lipca 2023 - 23:55

Nie to, żebym się przejmował podwyżką o złotówkę, ale ja póki co nie dostałem żadnego powiadomienia i pobierają mi tyle, co 'zawsze'. Także być może wprowadzają to stopniowo. Generalnie powiadomienie == nowe zasady, więc dopóki go nie dostałeś, masz po staremu i tyle. I tak, nowi użytkownicy płacą według nowego cennika, a starzy powoli zostaną przekonwertowani. To normalna praktyka wszędzie.


  • kantona lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#4 Jash

Jash
  • 245 postów
  • Płeć:
  • SkądWrocław

Napisano 26 lipca 2023 - 04:11

Ja już od jakiegoś czasu, nie pamietam od kiedy dokładnie, płacę więcej za iCloud+

iPhone 15, iPhone 13 Pro, iPhone 11 Pro, iPhone XS, iPhone 7, iPhone SE 2016


#5 kantona

kantona
  • 100 postów

Napisano 26 lipca 2023 - 07:12

Ok, w takim razie już wszystko wiem. Podwyżka jest, tylko jeszcze mnie nie obejmuje, skoro dostałem fakturę na starą cenę. Nie wiedziałem, że w przypadku takiej zmiany ceny o tym informują. Byłem przekonany, że po prostu któregoś dnia wezmą więcej pieniędzy i dowiem się o tym z wyciągu bankowego lub maila z fakturą od Apple. Dzięki za odpowiedzi. 



#6 kantona

kantona
  • 100 postów

Napisano 28 lipca 2023 - 12:23

Przepraszam, za post pod postem, ale nie mogę go już edytować, a mam info:

 

Tak jak mi zasugerowano powyżej, nagle pojawiła się na smartfonie czerwona kuleczka z cyferką 1 na ikonie "Ustawień" systemu. Po kliknięciu pojawiło się info, że od 25.08 mam już cenę 4,99zł. Dodatkowo przyszedł mail z tym samym info.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych