Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

[iphone 13] Usunięcie dodatkowego ekranu pod widżety


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Michał2008

Michał2008
  • 16 posts

Posted 26 April 2023 - 13:36

Cześć, mam pytanie:

 

Czy da się usunąć całkowicie ekran (pulpit), który wybieramy przesuwając na ekranie "startowym" w prawo? tam gdzie jest miejsce na dodatkowe widżety.



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6666 posts
  • Płeć:

Posted 26 April 2023 - 14:45

Trzeba przytrzymać ikonki aż zaczną wibrować. Następnie trzeba dotknąć panelu nad Dockiem, gdzie są kropki symbolizujące konkretne ekrany. Wtedy pokaże pokażą się skonfigurowane ekrany i można sobie wywalić wszystkie oprócz podstawowego. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 Michał2008

Michał2008
  • 16 posts

Posted 26 April 2023 - 21:05

Trzeba przytrzymać ikonki aż zaczną wibrować. Następnie trzeba dotknąć panelu nad Dockiem, gdzie są kropki symbolizujące konkretne ekrany. Wtedy pokaże pokażą się skonfigurowane ekrany i można sobie wywalić wszystkie oprócz podstawowego. 

nie bardzo bo właśnie ten, który mnie interesuje się nie pojawia. Chodzi mi o ten, który pojawia się po przesunięciu podstawowego ekranu w prawo...



#4 winmaciek

winmaciek
  • 6666 posts
  • Płeć:

Posted 26 April 2023 - 21:10

Co rozumiesz jako podstawowy ekran? Zrzuty ekranu byłyby pomocne, bo mam wrażenie, że się nie rozumiemy. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#5 Michał2008

Michał2008
  • 16 posts

Posted 26 April 2023 - 21:41

https://naforum.zapo...76f365.png.html
https://naforum.zapo...73f8c9.png.html

#6 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24081 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 26 April 2023 - 22:32

Chyba masz na myśli 'to drugie prawo', czyli lewo. Ekran z widgetami jest na lewo od pierwszego ekranu z aplikacjami.

I nie, nie da się go usunąć.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users