Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Personalizacja esim, jak to ugryźć?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 BomBerciK

BomBerciK
  • 4 postów

Napisano 18 kwietnia 2023 - 08:24

Dzien dobry,
Przesiadlem sie z androida i trudno mi dojsc do kilku opcji. Mianowicie, mam problem z ustawieniem na jednej simce tylko i wylacznie wibracji, myslalem tez o ustawieniu dzwonku dla sim2 jako „ciszy” aczkolwiek nie potrafie znalezc takiej mozliwosci. Moze ktos mi podpowiedziec jak to zrobic? Posiadam 2 karty sim, sluzbowa i prywatna. Pierwsza karta to moja w pelni funkcjonalna prywatna karta, druga karta to sluzbowka pod ktora jest podpieta centralka oraz kilka innych rzeczy z ktorych nie korzystam. Wykonuje z niej polaczenia lecz ich nie odbieram, jak wyciszyc ta karte pod wzgledem przychodzacych polaczen?

#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 922 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 kwietnia 2023 - 09:45

Chyba niestety w iOS tak Się Nie Da™. Ale poczekaj na innych, bo ja miałem eSim może przez kwartał i średnio w tym grzebałem.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 BomBerciK

BomBerciK
  • 4 postów

Napisano 19 kwietnia 2023 - 06:50

Prosze bardziej doswiadczona osobe o potwierdzenie lub zaprzeczenie powyzszego komentarza oraz ewentualne wytlumaczenie czym jest spowodowany brak tak podstawowej funkcjonalnosci?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych