Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 13 kalendarz w centrum powiadomień i inne - pytania nowicjusza


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michał2008

Michał2008
  • 16 postów

Napisano 23 marca 2023 - 18:11

Cześć,

 

mam pytania odnośnie kalendarza w iphonie.

 

- czy można jakoś ustawić powiadomienia z kalendarza, aby się wyświetlały w centrum powiadomień do momentu kiedy je sam usunę lub przełożę na inny dzień? obecnie znikają po 1h.

- czy da się jakość ustawić, aby przy dodawaniu nowego wydarzenia zawsze był alert w chwili wydarzenia?

 

za pomoc z góry dziękuję. 



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 545 postów
  • Płeć:

Napisano 23 marca 2023 - 18:15

To drugie to tak. Ustawienia -> Kalendarz -> Domyślne czasy alertów. To pierwsze o ile wiem to nie. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 Michał2008

Michał2008
  • 16 postów

Napisano 26 kwietnia 2023 - 11:02

mam kolejne pytania:

 

1. Budzik - mam ustawione dwa budziki 6:25 i 6:30, czy jak się budzę np. 6:10 jest możliwość szybko odrzucić budziki, żeby ich nie wyłączać? czy musze wejść w budzik wyłączyć je suwakiem i wieczorem znowu włączyć? :(

2. Znowu te centrum powiadomień :( czy można jakoś ustawić powiadomienia z kalendarza czy też np. z inpostu itp., aby się wyświetlały w centrum powiadomień do momentu kiedy je sam usunę lub przełożę na inny dzień (kalendarz)? obecnie znikają po 1h.


3. Czy da się usunąć całkowicie ekran (pulpit), który wybieramy przesuwając na ekranie "startowym" w prawo? tam gdzie jest miejsce na dodatkowe widżety.


4. Czy da się gdzieś ustawić, aby z górnej belki dało się całkowicie wyłączyć WI-Fi bądz bluetooth?



#4 winmaciek

winmaciek
  • 6 545 postów
  • Płeć:

Napisano 26 kwietnia 2023 - 11:42

Proponuje jednak założyć nowe tematy do nowych zagadnień. Wcześniej można było powiedzieć, że to tylko o kalendarzu w iPhonie, ale teraz to już rozjeżdża się mocno. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 922 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 26 kwietnia 2023 - 11:50

O to to. Jeden wątek - jedno zagadnienie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych