Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

iTunes folder Pliki „na moim iPhonie „


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Łukaszapple

Łukaszapple
  • 3 posts

Posted 15 March 2023 - 16:51

Witam. W iTunes prze Chrome skopiowałem sobie parę folderów z muzyką. Żeby odsłuchać kilka piosenek z folderu muszę pojedynczo klikać na wybrany plik muzyczny. Cze jest jakiś odtwarzacz który ogarnie pliki muzyczne z dysku iPhone? Czy tylko pozostaje mi playlisty z aplikacji Muzyka?

#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24072 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 16 March 2023 - 11:45

"W iTunes przez Chrome"? Co? Co ma iTunes do Chrome?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 Łukaszapple

Łukaszapple
  • 3 posts

Posted 16 March 2023 - 13:10

Jak chcesz dodać jakieś pliki na IPhone na jego pamięć wewnętrzną przez iTunes to on wymaga aplikacji przez ktorą będzie to możliwe. U mnie akurat jedyna aplikacja to Chrome.

#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24072 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 16 March 2023 - 16:52

A czemu nie dodałeś tego normalnie przez icloud.com do Files?

 

No ale tak czy tak: nie da się zrobić tego, czego chcesz. Założenie jest takie, że synchronizujesz aplikacje Muzyka na komputerze i telefonie (czy tam iTunes, jak masz Windowsa), a nie operujesz na plikach, jakichkolwiek. Znaczy żeby nie było: w aplikacji Muzyka też pod spodem są zwykłe pliki, ale ma to być przezroczyste dla użytkownika. Takie 'ułatwienie', czy nam się to podoba, czy nie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users