Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Odrzucanie transakcji przy użyciu ApplePay


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kolbaau

Kolbaau
  • 2 postów

Napisano 01 marca 2023 - 18:15

Dzień dobry. Od pewnego momentu nagle zaczęło odrzucać mi próbę zapłaty przy użyciu apple pay. Problem występuje tylko i wyłącznie w automatach z kawą (testowane na kilku automatach w tym samym miejscu). Wyskakuje informacja z problemem odczytu karty. Wcześniej działało cały czas bez problemu. Testowane również na iPhone kolegi i przechodzi bez problemu. Co ciekawe obok stoją również automaty z przekąskami z tymi samymi czytnikami i tam transakcję przechodzą już bez problemu. Z zapłatą w sklepach i innych miejscach również nie ma problemu. Czy ktoś ma jakiś pomysł co może być przyczyną? Pozdrawiam
Iphone 14 Plus

#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 075 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 01 marca 2023 - 18:40

Zadzwoń do właściciela automatu.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 lelekCk

lelekCk
  • 240 postów
  • Skądz południa

Napisano 03 marca 2023 - 09:11

Zadzwoń do właściciela automatu.

Kolega nie pyta co ma zrobić, tylko co może być przyczyną.

Może warto czytać uważnie?


iPhone 3GS


#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 810 postów
  • Płeć:

Napisano 03 marca 2023 - 10:03

LelekCk,

czy Ty jesteś w stanie wskazać swój ostatni wpis, w którym wypowiadasz się na temat poruszany w danym wątku? Już nawet niekoniecznie z sensem, byleby na temat. Bo ja widzę głównie Twoje narzekania na forum i mądrości na temat innych użytkowników. Na przykład mnie starałeś się uczyć dorosłości. Jeżeli chciałbyś na tym forum jakości, to ją wnoś. Dawaj dobry przykład. Masz jakieś wskazówki dla Autora tego wątku?

 

Kolbaau,

skoro piszesz, że z iPhone kolegi działa, to różnica musi być w tym, jaką kartę macie podpiętą do Apple Pay. Problem powinien zostać zweryfikowany przez operatora płatności obsługującego te automaty. Miałem bardzo niedawno podobny problem z odczytywaniem kart Revolut na bramkach na autostradach we Francji, co przysporzyło mi i kierowcom, którzy stali za mną w kolejce sporo nerwów.


Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 03 marca 2023 - 10:24





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych