Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy używany przywrócony do ustawień fabrycznych IPad da się uruchomić bez wpisywania poprzednich danych?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Unresolved1

Unresolved1
  • 4 postów

Napisano 28 stycznia 2023 - 16:34

Witam Proszę o niekasowanie mojego postu. Kupiłem używanego Ipada2, niestety gdy wypakowalem tablet i włączyłem przycisk zasilania ukazał się symbol kabla i ikona iTunes. Moje pytanie brzmi czy jak podłączę tablet do laptopa i zainstaluje iTunes to czy będę musiał podawać dane poprzedniego właściciela? Czy będzie jakieś hasło? Pierwszy raz mam taką sytuację, proszę o niekasowanie postu, tablet kupiłem na Allegro. Niestety nie było wzmianki że będę musiał uruchomić iPada przez komputer, dodam że chwilowo nie mam jak podłączyć, stąd takie pytanie. Tablet kupiłem do podłączenia mixera Numark.

#2 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 28 stycznia 2023 - 17:22

Dopóki nie podłączysz do komputera to się nie dowiesz. Może się system posypał i chce podłączenia do iTunes, żeby go na nowo pobrać. Może być blokada i wtedy zawoła o hasło do icloud, należące do poprzedniego właściciela. Jeśli go nie posiadasz to tablet jest do wyrzucenia, bo nic nie zrobisz. Ale też może nie być blokady i normalnie się aktywuje. Podaj numer seryjny z tyłu urządzenia to można sprawdzić czy ma blokadę.


Możesz też dać linka do aukcji allegro, zobaczymy co tam jest w opisie.


iPhone 15 Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych