Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Profesor Klaus instalacja


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Krzysztof Krk

Krzysztof Krk
  • 2 posts

Posted 31 December 2022 - 13:52

Dzień dobry wszystkim, pomoże ktoś w temacie instalacji Profesora na Mac. 

 

Znalazłem taki temat na forum. 

 

https://myapple.pl/forums/forum/49-programy/

 

próbowałem zrobić u siebie to samo. Przy pomocy corssovera zainstalowałem program, wszystko pięknie ładnie - niestety nie mogę uruchomić aplikacji. Pojawia się błąd: Nie ma przypisanego programu windowsowego do otwierania tego typu plików. Może ktoś już rozwiązał ten problem.



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23915 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 31 December 2022 - 14:48

Link, który podałeś, jest do całego działu.

A tak w ogóle, to wszedłem na ich stronę i wygląda na to, że oferują wersję online. Ja bym wybrał to - zabawa w wine/crossover to jest zawsze rzeźba w kupie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 Krzysztof Krk

Krzysztof Krk
  • 2 posts

Posted 31 December 2022 - 15:33

https://myapple.pl/forums/topic/121973-profesor-henry/

Wersja online jest słaba i zwyczajnie mało opłacalna. Już lepiej kupić starego laptopa z windowsem niż online

#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23915 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 01 January 2023 - 12:44

No to kup starego laptopa z windowsem.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users