Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Profesor Klaus instalacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzysztof Krk

Krzysztof Krk
  • 2 postów

Napisano 31 grudnia 2022 - 13:52

Dzień dobry wszystkim, pomoże ktoś w temacie instalacji Profesora na Mac. 

 

Znalazłem taki temat na forum. 

 

https://myapple.pl/forums/forum/49-programy/

 

próbowałem zrobić u siebie to samo. Przy pomocy corssovera zainstalowałem program, wszystko pięknie ładnie - niestety nie mogę uruchomić aplikacji. Pojawia się błąd: Nie ma przypisanego programu windowsowego do otwierania tego typu plików. Może ktoś już rozwiązał ten problem.



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 912 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 31 grudnia 2022 - 14:48

Link, który podałeś, jest do całego działu.

A tak w ogóle, to wszedłem na ich stronę i wygląda na to, że oferują wersję online. Ja bym wybrał to - zabawa w wine/crossover to jest zawsze rzeźba w kupie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 Krzysztof Krk

Krzysztof Krk
  • 2 postów

Napisano 31 grudnia 2022 - 15:33

https://myapple.pl/forums/topic/121973-profesor-henry/

Wersja online jest słaba i zwyczajnie mało opłacalna. Już lepiej kupić starego laptopa z windowsem niż online

#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 912 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 01 stycznia 2023 - 12:44

No to kup starego laptopa z windowsem.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych