Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iOS 15.3.1 --> iOS 15.7.1 przy dostępnym iOS 16.2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 dipeptyd

dipeptyd
  • 1 postów

Napisano 15 grudnia 2022 - 06:34

Witam Was,

 

Postaram się krótko i na temat.

Nabyłem ostatnio iPhone'a SE gen. 2. Na pokładzie ma iOS 15.3.1. Patrzyłem aktualizacje ze 3 dni temu i była możliwość zainstalowania iOS 15.7.1. Nie chciało mi się wtedy tego ściągać. Teraz patrzę i można zainstalować już tylko iOS 16.2. Grzebałem trochę w necie i się okazuje, że wyszła aktualizacja do 15.7.2 dla tych iPhonów, które nie dostaną aktualizacji do iOS 16, a te nowsze iPhone'y można tylko do 16.2 zaaktualizować, czyli m.in. mój. Macie może jakieś pomysły co zrobić, żeby móc pobrać jedną z ostatnich wersji iOS 15? Nie chce być testerem iOS 16, potrzebuje stabilnego systemu ;)

 

Pozdrawiam.



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 077 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 15 grudnia 2022 - 10:22

Co to za bzdura z tym 'testerem'? iOS 16 ma kwartał i działa milionom ludzi. Nie marudź i nie wymyślaj, tylko instaluj.


  • WojtekWojtek lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 lelekCk

lelekCk
  • 240 postów
  • Skądz południa

Napisano 15 grudnia 2022 - 10:39

Z doświadczenia powiem Ci że (w mojej opinii) 15.3.1. była najlepszą wersją iOS 15

Zarówno pod kątem wydajności jak i drenażu baterii.

Jeżeli zależy Ci na tych dwóch rzeczach, nie warto przesiadać się na iOS 16 (wyłącznie dla przeprojektowanego ekranu blokady).

Sam z miłą chęcią powróciłbym do 15.3.1.


Użytkownik lelekCk edytował ten post 15 grudnia 2022 - 10:40

iPhone 3GS


#4 Mogg

Mogg
  • 51 postów

Napisano 16 grudnia 2022 - 17:23

Zainstaluj 3utools, podepnij iPhona i zobacz czy program wyświetli ci 15.7 do ściągnięcia. Możesz też poszukać ipsw na własną rękę i zainstalować przez iTunes.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych