Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jaką kupić ładowarkę do iPhone 13 i 12 mini


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 MichalDr

MichalDr
  • 4 postów

Napisano 08 października 2022 - 19:46

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem iPhona 13 a moja żona kupiła sobie 12 mini. Obecnie szukamy nowej, szybkiej i dobrej ładowarki do telefonów ponieważ używamy starej 5W dostarczanej w starych iPhonach. W promocji kupiłem ładowarkę 25W od Samsunga: https://www.x-kom.pl/p/618518-ladowarka-do-smartfonow-samsung-ladowarka-sieciowa-1x-25w.html

Czy taka ładowarka będzie się nadawała do ładowania naszych telefonów? Podobno dobre są również ładowarki Anker? Bardzo proszę o poradę. Z góry dziękuję za pomoc.



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 09 października 2022 - 01:09

Tak, tą od Samsunga można jak najbardziej ładować iPhone'a. Wspiera PD, także będzie szybkie ładowanie. Anker też jest polecany i dobry. Ogólnie nie ma większego znaczenia, jakiej firmy ładowarkę wybierzesz. Ważne, żeby była od w miarę znanego i sprawdzonego producenta i wspierała PD. 

Podstawa to niekupowanie „oryginalnych” ładowarek na Allegro czy podobnych. Najgorszy szmelc najczęściej. Lepiej dorzucić parę złotych i kupić coś porządnego u uznanego sprzedawcy. Nie ma co oszczędzać na siłę, można sobie usmażyć telefon (albo wywołać pożar).


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 MichalDr

MichalDr
  • 4 postów

Napisano 09 października 2022 - 06:48

Tak, tą od Samsunga można jak najbardziej ładować iPhone'a. Wspiera PD, także będzie szybkie ładowanie. Anker też jest polecany i dobry. Ogólnie nie ma większego znaczenia, jakiej firmy ładowarkę wybierzesz. Ważne, żeby była od w miarę znanego i sprawdzonego producenta i wspierała PD. 

Podstawa to niekupowanie „oryginalnych” ładowarek na Allegro czy podobnych. Najgorszy szmelc najczęściej. Lepiej dorzucić parę złotych i kupić coś porządnego u uznanego sprzedawcy. Nie ma co oszczędzać na siłę, można sobie usmażyć telefon (albo wywołać pożar).

Dzięki za odpowiedź. Wczoraj dostałem od znajomego używaną przez niego z iPhonem XS ładowarkę z kablem taką: https://www.x-kom.pl/p/629755-ladowarka-do-smartfonow-silicon-power-ladowarka-sieciowa-qm10-3a-18w-usb-c-kabel.html

Czy ta jako druga do Samsunga też się nada?



#4 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 09 października 2022 - 07:34

Specyfikacja wyglada OK, ale firmy nie znam, więc nie wypowiem się. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#5 MichalDr

MichalDr
  • 4 postów

Napisano 09 października 2022 - 09:51

Specyfikacja wyglada OK, ale firmy nie znam, więc nie wypowiem się. 

Dobra, dzięki za pomoc.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych