Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ipad Air M1 montaż filmów na zewnętrznym dysku.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukilukiluk

lukilukiluk
  • 2 postów

Napisano 08 października 2022 - 08:42

Witam serdecznie, 

 

za niedługo wejdę w posiadanie Ipada Air M1 - niestety tylko 64 GB. Na YT widziałem tutoriale pokazujące montaż filmów na zewnętrznym, podpinanym dysku na Ipadach Pro. Czy taka sama opcja jest możliwa na Ipadzie Air?

 

Inaczej mówiąc, czy można podpiąć pod Ipada Air dysk zewnętrzny np. 500 GB i na nim montować większej objętości filmy?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam!



#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 634 postów
  • Płeć:

Napisano 08 października 2022 - 12:44

Nie mam Aira, wíęc nie mogę potwierdzić tak na 100%, ale taka możliwość wynika z funkcjonalności Luma Fusion (zakładam, że tego programu zamierzasz używać), a nie z hardware’u, tym bardziej, że akurat Pro i Air niewiele się różnią pod tym względem. Moim zdaniem, na 99% będzie działać tak samo.

 

Inna sprawa, że nie nastawiaj się zbytnio na jakieś super-hiper możliwości tego softu. Coś tam sobie na szybko można zmontować, na pewno ma większe możliwości niż wbudowany iMovie, ale do Final Cut Pro, czy jakiegokolwiek poważniejszego softu na komputer to nie ma żadnego podjazdu.



#3 lukilukiluk

lukilukiluk
  • 2 postów

Napisano 08 października 2022 - 13:00

Bardzo dziękuję za odpowiedź. W takim razie jest nadzieja, że taka możliwość będzie. Tak, rozumiem, że te programy różnią się możliwościami.

 

Dzięki serdeczne!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych