Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

[iPhone 12] Vol. 2 - Face ID nie działa po wyczyszczeniu telefonu pod strumieniem wody


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 Ekhangell

Ekhangell
  • 18 posts

Posted 19 September 2022 - 10:11

Ad: [iPhone 12] Face ID nie działa po wyczyszczeniu telefonu pod strumieniem wody - iPhone - Forum MyApple.pl

 

Pan moderator od paru dni nie kwapi się ruszyć tematu pomimo otrzymania PM-a, więc informuję na użytek przyszłych ofiar marketingu Apple'a (i średniej inżynierii), że wymieniono mi telefon na nowy. Tak więc w razie podobnych incydentów - śmiało reklamować. Możliwe, że mi się poszczęściło, ale spróbować warto.

 

EDIT: nie wiem czemu link nie działa, ale nie chce mi się naprawiać.


Edited by Ekhangell, 19 September 2022 - 10:13.


#2 Regiss

Regiss
  • 2911 posts
  • SkądRadom

Posted 19 September 2022 - 10:20

Super że się udało. Najwyraźniej czujniki nie złapały zalania :)

iPhone 15 Pro


#3 Ekhangell

Ekhangell
  • 18 posts

Posted 19 September 2022 - 10:35

Nie no, od początku było wiadomo, że telefon zalany. Powiedziałem to z miejsca, poza tym na soczewkach była perfidna kondensacja. Info o zalaniu było w protokole przyjęcia do serwisu. Generalne podejście Apple'a jest takie, że roczna gwarancja producenta nie obejmuje zalania, ale jest jeszcze polska dwuletnia rękojmia i w jej ramach mogą się zlitować. 



#4 Regiss

Regiss
  • 2911 posts
  • SkądRadom

Posted 19 September 2022 - 10:45

No to dobra wiadomość na przyszłość. Reklamować z tytułu rękojmi i ładnie prosić:)

iPhone 15 Pro


#5 Ekhangell

Ekhangell
  • 18 posts

Posted 19 September 2022 - 11:28

Na infolinii Cortlandu babka dała mi do zrozumienia, że takie przypadki są częste i raczej mi naprawią, a z kolei faceci w placówce Cortlandu okazali zaskoczenie sposobem rozpatrzenia, także ciekawe jak się prezentuje średnia statystyczna. Mój egzemplarz był w dość opłakanym stanie (poza zalaniem) i jeszcze 2 miesiące przed gwarancją, a mimo to mi wymienili - więc raczej producent okazuje łaskę nie wychodząc z założenia jakoby klient chciał go tylko wydoić.



#6 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23926 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 19 September 2022 - 17:44

Pan moderator od paru dni nie kwapi się ruszyć tematu pomimo otrzymania PM-a

Pan moderator ma życie i bywa na wakacjach. Poza tym pan moderator uznał, że to nie jest szczególnie ciekawe ORAZ po raz kolejny panu moderatorowi nie spodobały się Twoje niskiego lotu odzywki.

 

Pan moderator zamyka.


  • winmaciek likes this

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users