Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wymiana Iphone 11 pro na 14?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Henedas

Henedas
  • 1 postów

Napisano 14 września 2022 - 20:04

Witam! Tak jak w temacie. Mam okazję wymienić 11 pro na 14 (nie pro). Czy ma to sens, czy to się opłaca?  :huh: Dodam, że najbardziej zależy  mi na jakości wykonywanych zdjęc



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 506 postów
  • Płeć:

Napisano 14 września 2022 - 22:51

Musisz ocenić przede wszystkim, z jakich obiektywów korzystasz. Jeśli dużo z tele, to możesz się rozczarować mocno jego brakiem. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 BlueBook

BlueBook
  • 401 postów

Napisano 15 września 2022 - 04:49

Nie, nie opłaca się, mam zwykłą 11 i zasuwa aż miło, robi dobre zdjęcia, ma wsparcie, więc nie widzę sensu zmieniać, tym bardziej, że ceny są z kosmosu. Po za tym zwykła 14 nic zmaczącego nie wnosi.

MacPro3,1-2 x Q.Core 2.8GHz/RAM-32GB/SSD480GB/R9-380-2GB/El Capitan---MBP-MID2009-2.66GHz/RAM-8GB/SSD240GB-El Capitan/128GB-Windows10/9400M+9600M GT

iPhone 11 128GB


#4 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 760 postów

Napisano 15 września 2022 - 08:43

Bez dopłaty, za darmo - może bym wziął - lżejszy telefon z większym ekranem i lepszą baterią. Główny aparat na pewno lepszy, selfie też. Ale cena jest taka, że jeśli zmiana polega na działaniu - kupię - sprzedam - to warto się zastanowić, czy nie zrobić sobie innej przyjemności, bo w efekcie niby nowość, ale nie porazi. Piszę z doświadczenia - ostatnio kilka lat zmieniałem telefony co roku - wpierw człowiek się cieszy, a potem szuka tych różnic. Do tego ja osobiście nie oddał bym obiektywu tele. W tym roku daję sobie na wstrzymanie.


  • gadzeciarz_z_rozsadku lubi to

#5 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 15 września 2022 - 10:09

Gdyby zwykłe wersję miały tele obiektyw nigdy bym nie kupił pro. To się uczepili tego szerokiego który raz może dwa razy w życiu użyłem. Przy małych dzieciach tele jest ciągle w użyciu. Ale to specjalnie robią żeby zmusić do zakupu pro.

Użytkownik Regiss edytował ten post 15 września 2022 - 10:10

iPhone 15 Pro


#6 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 760 postów

Napisano 15 września 2022 - 10:17

Gdyby zwykłe wersję miały tele obiektyw nigdy bym nie kupił pro. To się uczepili tego szerokiego który raz może dwa razy w życiu użyłem. Przy małych dzieciach tele jest ciągle w użyciu. Ale to specjalnie robią żeby zmusić do zakupu pro.

To samo, przy dużym dziecku to jeszcze ważniejsze, bo duże jest szybsze... Dla mnie jedyne zastosowanie superwide to filmowanie w trakcie jazdy na rowerze (gopro dla ubogich). Do tego portrety tele wyglądają o klasę lepiej (chodzi o zniekształcenia geometryczne). Ale różni ludzie mają różne potrzeby. Jak bateria jest priorytetem to co innego.



#7 maxwawa

maxwawa
  • 305 postów

Napisano 15 września 2022 - 10:41

Nie widzę dalej w nowych iPhonach porządnego tele więc zostaje przy tym co mam, przede wszystkim trzeba jakoś nakarmić rodzinę, ogrzać dom, no i zapłacić w kolejnym miesiącu ogromny haracz bankom na poczet kredytu mieszkaniowego, który urósł już dwukrotnie  (aż wierzyć się nie chce jak jesteśmy z tego tytułu codziennie okradani i nikt nic nie robi - sorry nie wytrzymałem).


iPhone Pro  iPad Pro  MacBook Pro  AirPods Pro   iWatch





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych