Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AppleCare + na Apple Watch Ultra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mivosys

mivosys
  • 6 postów

Napisano 10 września 2022 - 14:14

Dzień dobry,

 

Czy ktoś orientuje się czy mogę kupić sobie apple watch ultra w cortlandzie i dokupić AppleCare + online? Wiem, że w Polsce ta forma ubezpieczenia nie jest dostępna, ale działa (Ostatnio w ramach AppleCare + w Polsce wymienili mi matryce i baterię w macbooku). Dlatego chciałbym sobie dokupić AppleCare + również na zegarek i zastanawiam się czy muszę lecieć do Anglii i kupić zegarek tam czy mogę kupić zegarek w Polsce i dokupić AppleCare + przez internet.

 

Pozdrawiam


Tutaj jeszcze dodam, że posiadam konto bankowe w Wielkiej Brytanii, więc mogę zapłacić za AppleCare + kartą angielską jeśli będzie taka potrzeba.



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 506 postów
  • Płeć:

Napisano 10 września 2022 - 20:09

Moim zdaniem powinno się udać. Ja swojego series 5 kupiłem w Polsce, a AppleCare+ w Irlandii. Przeszło bez problemów, pomimo tego, że to była wersja niedostępna na tamtym rynku (z cellularem). 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 rafalll_p

rafalll_p
  • 2 postów

Napisano 25 listopada 2022 - 15:11

Żeby nie zakładać nowego tematu, podepnę się pod powyższy. Może ktoś z Was orientuje się w kwestii zakupów sprzętu Apple z zagranicznego amazona?

Przy chęci zakupu sprzętu np z niemieckiej witryny, można od razu do koszyka dodać AppleCare+ przypisane do urządzenia. Wiem, że można też sobie ogarnąć to ubezpieczenie jeśli sprzęt kupimy w PL, ale jest z tym trochę schodów bo trzeba mieć adres (lub kogoś znajomego) i kartę płatniczą zarejestrowaną w danym państwie żeby dokonać zakupu. Przy tym dodatkowo przejść proces weryfikacji telefonicznej na infolinii. 

W przypadku amazona wydaje mi się, że nie będzie to wymagane. W koszyku dalej siedzi wszystko (sprzęt + ubezpieczenie) do samego momentu potwierdzenia płatności w banku. Oczywiście przy zakupie AC+ jest niby oświadczenie że jesteśmy mieszkańcami danego państwa, ale pytanie czy jest to respektowane, czy po prostu ubezpieczenie wskakuje do sprzętu i nikt tego dalej nie weryfikuje - kupował może już ktoś z Was w ten sposób?



#4 PaRa9x19

PaRa9x19
  • 1 postów

Napisano 27 listopada 2022 - 14:37

Zakupiłem iPhone na włoskim Amazonię, niestety system sklepu nie dopuścił do zakupu AppleCare+. 

 

Szukam patentu jak mogę dokupić tą usługę, czy pozostaje tylko skorzystanie z pomocy znajomych z zagranicy ?

 

Czy założenie konta w  N26 pomoże w zakupie, może jest na forum opisane rozwiązanie mojego problemu ?



#5 rafalll_p

rafalll_p
  • 2 postów

Napisano 01 grudnia 2022 - 18:57

Gdyby ktoś szukał podobnego info - finalnie jestem już po zakupie.

 

Udało się zakupić iPada z niemieckiego Amazona z przypisanym do niego AppleCare+. Od razu po zakupie pobrało kasę za AC+, a dziś wraz z potwierdzeniem wysyłki sprzętu dostałem na maila dowód objęcia gwarancją, która skończy mi się wraz z końcem listopada 2024 roku. Wszystko bez dodatkowych weryfikacji ze strony sklepu, bez żadnych wymagań bankowych czy adresowych. Faktura wystawiona normalnie na firmę.

 

Już wiem gdzie będę kupował kolejnego iPhone'a  :)



#6 masi0

masi0
  • 332 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 listopada 2023 - 16:22

to ja tez sie podepne. kupilem ip15pm w Polsce, gdzie obecnie mieszkam. wczesniej mieszkalem w austrii i do stycznia moje konto apple jest w tym regionie. w ustawieniach wyskakuje mi, ze moge dokupic do telefonu apple care+ - zalozmy ze to zrobie, ale jak ta gwarancja moze byc w PL egzekwowana? czy jak cos sie stanie z urzadzeniem to mam jezdzic do najblizszego apple store czy nasze rodzime serwisy tez honoruja care+ ?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych