Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

przesiadka z Iphona X na…?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maciek Moszyk

Maciek Moszyk
  • 3 postów

Napisano 15 sierpnia 2022 - 12:04

Witam,
Pisze z prośbą o poradę. Aktualnie jestem posiadaczem Iphona X, używam go już troszkę ponad 3 lata i uznałem ze to czas na zmiane. Problemem teraz jest wybór nowego modelu, zastanawiam sie nad Iphone 13 Pro albo Iphone 14 Pro. Jeśli chodzi o fundusze, z odlozyonych pieniedzy jestem w stanie sobie pozwolic na oba modele (choc szacowana cena 14pro lekko powala). Zastanawiam sie jedynie, który będzie lepszy i lepiej mi posłuży. Na telefonie dziennie spędzam około 6 godzin, głównie korzystam z social mediów, z kalendarza czy rozmawiam, więc nie wymagam od telefonu niewiadomo jakich zdjęć czy super wytrzymałej baterii, bo i tak zawsze ladowarke mam obok siebie. Chcialbym po prostu aby ten telefon posłużył mi dobrze, przedewszystkim długo i chodził tak samo szybko za 3 lata. Proszę o waszą poradę, ktory telefon wy byście wybrali będąc na moim miejscu?

#2 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 15 sierpnia 2022 - 12:30

To trochę wróżenie z fusów. Najlepiej poczekać na wrześniowe keynote Apple i wtedy zdecydować. Wiadomo, że 14 Pro posłuży dłużej, będzie mieć lepszy ekran, brak notcha, itp.

 

Z prostej analizy wynika, że jeśli cena Air M1 wzrosła z 5200 do 5800, to jest to absolutnie minimum za 14 Pro, a jeżeli dodatkowo podniosą cenę o te 100 czy 150$, to należy się spodziewać wydatku powyżej 6 tysięcy.


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#3 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 15 sierpnia 2022 - 14:14

Dokładnie. Myślę że 5999 to całkiem realna cena za najtańszy model Pro. Ja bym brał 13 Pro. Nic nie wskazuje żeby 14 Pro był wart tej dopłaty. Tym bardziej że ma być ponoć słabo z dostępnością i może być problem z szybkim zakupem po premierze.

iPhone 15 Pro


#4 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 760 postów

Napisano 15 sierpnia 2022 - 14:39

Ale jak kamery nie są krytyczne do dlaczego pro? Może zwykła 14?  






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych