Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Iphone 11 - przestał działać internet (wifi i z sieci operatora), nie można wymazać urządzenia (error), zerowanie ustawień nie pomaga)


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 dezoo

dezoo
  • 8 posts

Posted 05 August 2022 - 19:51

Problem (w tytule tematu) wystąpił nagle, nie pomagają wszelkie triki znalezione w sieci.
Na dodatek nie da się wymazać telefonu, pokazuje "błąd weryfikacji" nie można ukończyć tej operacji (Błąd AKAuthenticationError - 7005).
Co mogę zrobić?
Zerowanie ustawień nie pomogło, problem z internetem jest taki sam jak był.

Apple ID wpisane prawidłowo przed próbą wymazania.
Czy to oznacza, że muszę oddać urządzenie do serwisu?



#2 Regiss

Regiss
  • 2938 posts
  • SkądRadom

Posted 05 August 2022 - 19:59

Wprowadzić w dfu i wgrać od nowa soft. Jak wprowadzić w dfu znajdziesz na YouTube. Jak nie wróci połączenie to serwis. Oczywiście wszystkie dane stracisz jak nie masz kopii.

iPhone 15 Pro


#3 dezoo

dezoo
  • 8 posts

Posted 05 August 2022 - 20:44

Dziękuję za szybką odpowiedź. Zrobiłem beckup w Itunes, zaraz zabieram się za wgranie softu.



#4 dezoo

dezoo
  • 8 posts

Posted 06 August 2022 - 20:16

Postawiłem system od nowa w trybie dfu, potem wgrałem beckup z Itunesa.
Początkowo wi-fi działało dobrze, telefon połączył się prawidłowo i zaczął pobierać aplikacje po wgraniu beckupu.

Jednak po zainstalowaniu może pięciu aplikacji, problem z internetem wrócił i jest taki sam jak był przed reinstalacją systemu.

Połączony z wi-fi, ale brak internetu, brak również danych komórkowych.

Czyli to samo od nowa, co teraz robić?

Może postawić system jeszcze raz i nie wgrywać beckupu? 

W Itunes jest opcja "odtwórz Iphona" - czy to działa inaczej niż w trybie dfu?



#5 Regiss

Regiss
  • 2938 posts
  • SkądRadom

Posted 06 August 2022 - 21:11

Najlepiej przez dfu jeszcze raz, tylko właśnie ważne żeby było bez kopii. Bo w niej mogą być potencjalne błędy.

iPhone 15 Pro


#6 dezoo

dezoo
  • 8 posts

Posted 07 August 2022 - 22:19

Zrobiłem jak sugerowałeś i na razie jest ok.

Mam jeszcze  dwa pytania.

Jak aktywować opcję mms, nie ma jej w ustawieniach apn po reinstalacji (w ustawieniach wiadomości mmsy są zaznaczone jako aktywne).
 

Po wgraniu nowego systemu zdjęcia i notatki są nienaruszone, skąd je pobrał system, skoro nie instalowałem beckupu?

Nie aktywowałem wcześniej żadnych opcji zapisywania danych.


 Zapomniałem napisać - apn jest aktywny dla danych komórkowych, LTE i hot spot, nie ma tylko apn mms.



#7 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24085 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 07 August 2022 - 23:23

Mam jeszcze  dwa pytania.

Na tym forum wyznajemy zasadę 'jeden wątek - jedno zagadnienie'.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users