Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Widget cyfrowy zegara


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nozycoreki

Nozycoreki
  • 2 postów

Napisano 28 lipca 2022 - 22:06

Witam, jest to mój pierwszy post oraz pierwszy iPhone (12 mini) jak ustawić widget cyfrowy zegara ? Jest tylko i wyłącznie analogowy. Po ściągnięciu innych z appstore działają ale wchodzą w dana aplikacje np flipcloock.
Natomiast chcę aby po kliknięciu na widget (z appstore) przechodziło do normalnego zegara gdzie da się ustawić budzik, minutnik (do systemowego)
Jak to zrobić ? Pozdrawiam.

#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 666 postów
  • Płeć:

Napisano 29 lipca 2022 - 11:28

Może aplikacja Widgetsmith by pomogła? Aczkolwiek nie wiem, czy da się zdobić tak, żeby otwieraną aplikacją był systemowy Zegar. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 Nozycoreki

Nozycoreki
  • 2 postów

Napisano 29 lipca 2022 - 22:21

Sprawdzę jutro. A czy jest możliwość automatycznego usuwania powiadomień w centrum powiadomień sprzed 3h ? Czy tylko ręcznie ?
Oraz czy jest możliwość ustawienia sortowania zdjęć od najnowszych do najstarszych ?

#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 085 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 30 lipca 2022 - 00:22

Na tym forum preferujemy podejście 'jeden wątek, jedno zagadnienie'. Zostańmy tutaj przy 'widgecie cyfrowym zegara', proszę.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych