Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak możliwości wyczyszczenia pamięci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mgat

mgat
  • 2 postów

Napisano 06 lipca 2022 - 20:34

Witam,

Sprawa dotyczy Iphone se 2, którego posiadam już rok i chodzi tu konkretnie o to, że całkowicie zapełniła mi się pamięć głównie przez tak zwane ,,inne".
Kiedy próbuję wyzerować telefon i wymazać całą pamięć po ponownym uruchomieniu i synchronizacji uwalnia się jedynie kilka mega pamięci przy czym mam na nim ledwo 5 podstawowych aplikacji, zdjęć już nie zrobię, jeśli chodzi o backup to mam na nim dosłownie kilka giga także zachodzę w głowę co robię nie tak bo nikt kogo o to pytam nie spotkał się z czymś takim. 
Miałem nadzieję, że to tylko kwestia mojego nieogaru ale powoli zaczynam obawiać się, że będę musiał udać się z tym do serwisu.
W załączniku przesyłam screena z ustawień pamięci gdzie od niedawna już nawet nie ma rozdzielenia na to co w jakim stopniu zabiera mi pamięć.

Proszę o pomoc :(
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Załączone pliki

  • Załączony plik  pamiec.png   155,38 KB   0 Ilość pobrań


#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 073 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 06 lipca 2022 - 20:47

Duplikat.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych