Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Brak możliwości wyczyszczenia pamięci


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 mgat

mgat
  • 2 posts

Posted 06 July 2022 - 20:34

Witam,

Sprawa dotyczy Iphone se 2, którego posiadam już rok i chodzi tu konkretnie o to, że całkowicie zapełniła mi się pamięć głównie przez tak zwane ,,inne".
Kiedy próbuję wyzerować telefon i wymazać całą pamięć po ponownym uruchomieniu i synchronizacji uwalnia się jedynie kilka mega pamięci przy czym mam na nim ledwo 5 podstawowych aplikacji, zdjęć już nie zrobię, jeśli chodzi o backup to mam na nim dosłownie kilka giga także zachodzę w głowę co robię nie tak bo nikt kogo o to pytam nie spotkał się z czymś takim. 
Miałem nadzieję, że to tylko kwestia mojego nieogaru ale powoli zaczynam obawiać się, że będę musiał udać się z tym do serwisu.
W załączniku przesyłam screena z ustawień pamięci gdzie od niedawna już nawet nie ma rozdzielenia na to co w jakim stopniu zabiera mi pamięć.

Proszę o pomoc :(
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Attached Files



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24073 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 06 July 2022 - 20:47

Duplikat.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users