Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zakup Airpods pro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomwol

tomwol
  • 8 postów

Napisano 04 maja 2022 - 17:06

Witam,

Planuję zakup airpods pro. W związku z tym, że różnice w cenie między znaną siecią rtv ( 949,00 ) a Ispot ( 1249,00 ) jest znacząca, postanowiłem odwiedzić ten drugi i zapytać, ż czego wynika różnica w cenie. Usłyszałem, że u konkurencji mogą być ze zwrotów, a Ispot, jako autoryzowany dystrybutor mają pewne. Czy tak jest faktycznie? Co sądzicie i gdzie polecacie dokonać zakupu?



#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 645 postów
  • Płeć:

Napisano 04 maja 2022 - 17:21

Głupoty opowiadają. Jeśli ta sieć jest na oficjalnej liście sprzedawców Apple, a zapewne jest, to jest to dokładnie ten sam sprzęt. Mediamarkt oznacza towary ze zwrotów jako Outlet.

#3 tomwol

tomwol
  • 8 postów

Napisano 04 maja 2022 - 17:51

Głupoty opowiadają. Jeśli ta sieć jest na oficjalnej liście sprzedawców Apple, a zapewne jest, to jest to dokładnie ten sam sprzęt. Mediamarkt oznacza towary ze zwrotów jako Outlet.

Jeśli już lecimy nazwami sieci rtv, to te tańsze są w euro rtv :).



#4 DarekMaster

DarekMaster
  • 1 postów

Napisano 04 maja 2022 - 17:53

Możesz spokojnie kupować w znanych sklepach RTV. Ogólnie to teoretycznie każdy powinien oznaczać towar outletowy jako outlet. Cena jest niższa bo na tym akurat można przy zamówieniach dużej ilości sztuk ugrać duży rabat w hurtowniach ;)



#5 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 645 postów
  • Płeć:

Napisano 04 maja 2022 - 17:56

Mi to nie robi różnicy. Nie wiem, jak i czy oznacza Euro. Pisałem tylko w kontekście tego, że sprzedawcy z iSpota wciskają ciemnotę. Też mi kiedyś próbowali coś podobnego wciskać, ale ostatecznie obniżyli cenę iPada do tej z innej sieci, dali rabat na etui i w końcu u nich kupiłem. To jakieś 3 lata temu było, ale jak widać metody wciąż te same.



#6 Tomeku

Tomeku
  • 48 postów

Napisano 04 maja 2022 - 18:49

W każdym znanym sklepie kupisz nowe AirPods w foli po niższej cenie niż u oficjalnych sprzedawców. Ja np. ostatnio kupiłem wersje Max za 2199, zamiast oficjalne 2799. Nie ma się czego obawiać, a jak wyżej wspomniano w iSpot powiedzieli ci nieprawdę. A nawet jak jakiś sprzęt w elektormarkecie jest po zwrocie, to jest to jasno zaznaczone.

#7 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 05 maja 2022 - 19:51

A nie lepiej poczekać do jesieni na Airpods Pro 2? ;-) 


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#8 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 645 postów
  • Płeć:

Napisano 05 maja 2022 - 20:35

A nie lepiej poczekać do jesieni na Airpods Pro 2? ;-) 

Niektórzy całe życie czekają na kolejną wersję wszystkiego.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych