Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iSpot na Polnej w Wawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 MacRayers

MacRayers
  • 66 postów
  • SkądToruń

Napisano 06 marca 2008 - 17:28

Przyznam, że nie sądziłem, że będę pisał takiego maila. Wszyscy wiedzą jak działa SAD, albo słyszeli jak on działa. Postanowiłem dodzwonić się do telefonu obsługującego sklep internetowy (chciałem zakupić Leoparda). Po godzinie zrezygnowałem. Pomyślałem - no tak, jak mówią - SADyści. Będąc jednak w Warszawie 2 dni temu wdepnąłem do iSpotu na Polnej. Już*wiem dlaczego Ci ludzie nie odbierają telefonów. Pasja, z jaką prezentowali komputery, obsługiwali klientów, spowodowała, że zmieniłem swoje zdanie na temat tej firmy. Dodam, że zostałem również świetnie obsłużony, można było i fachowo porozmawiać i pośmiać się. Poważnie mówiąc, nie chciało mi się*wychodzić. Mogę z całym sumieniem polecić iSpot na Polnej. Wyszedłem zatem zadowolony i z Leopardem pod pachą. Szczególne pozdrowienia dla p. Agaty, p. Krzysztofa i p. Filipa. P.S. To była moja pierwsza i na razie jedyna wizyta w iSpocie. Ja poza nieszczęsnym odbieraniem telefonów (wiem już z czego to wynika) mam jak najlepsze zdanie.

#2 Vorph

Vorph
  • 272 postów
  • SkądInąd

Napisano 06 marca 2008 - 17:34

ze swojej strony mogę napisać to samo - kupowałem (w czasach kiedy był tylko salon na Polnej :) ) tam swojego ibooka i ipoda i zawsze byłem obsłużony jak trzeba a nawet lepiej. również pozdrawiam p. Krzysztofa :D

#3 jasiek13

jasiek13
  • 329 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 marca 2008 - 19:53

tez moge powiedziec ze ispot na polnej jest wyjatkiem w tej firme ;) dobrze , ze choc jeden sklep jest na poziomie :)

#4 esteper@mac.com

esteper@mac.com
  • 366 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 10 marca 2008 - 20:00

Ja też pozytywnie mogę ocenić ten iSpot. Kupowałem tam swojego MB, a za każdym razem gdy tam byłem mogłem swobodnie porozmawiać a za razem pożartować :)

#5 kkowalski

kkowalski
  • 364 postów

Napisano 10 marca 2008 - 20:07

Parę lat temu poszedłem z tatą do tego iSpota (wtedy był to jedyny sklep apple w Warszawie i chyba Polsce). Stąd w ogóle wzięło się moje zainteresowanie Macami. Pamiętam jak oglądałem wtedy pięknego, nowego iMaca G4... Ach te wspomnienia. Muszę ich kiedyś jeszcze odwiedzić:)

#6 Filip Rychlik

Filip Rychlik

    aka felippe




  • 2 928 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 marca 2009 - 11:33

Pracowałem tam :D Szkoda, że go zamknęli, ale niestety widać lepsze są sklepy w galeriach handlowych. No cóż polityka SAD-u

#7 adamouse

adamouse
  • 389 postów

Napisano 19 marca 2009 - 10:08

Mieszkalem nad tym sklepem :)

#8 Filip Rychlik

Filip Rychlik

    aka felippe




  • 2 928 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 marca 2009 - 01:25

Szkoda , że sklep zamknęli, bo miał swoją wierną klientele. Kupowało sporo osób, w tym znanych które nie chciały się lansować w galeriach handlowych




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych