Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Smart kino z Google Asystentem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 16 kwietnia 2022 - 08:21

Hej,

Potrzebuje pomocy z doborem urządzenia/podłączenia.
W domu jako główne centrum rozrywki mam projektor krótkiego rzutu Fengmi Cinema Pro 4k. Posiada on 3 wejścia HDMI - na ten moment jest to dekoder, chromecast z Android TV i soundbar JBL 9.1, który ma jeszcze jedno wejście HDMI do którego podłączona jest konsola. Niby wszystko działa ale dość często z konsolą mam problem, muszę w soundbarze przechodzić na HDMI i włączać konsole z 5x zanim załapie i poda obraz. Wszystko mam podłączone do Smart gniazdka z tuya, która również wspiera Google asystenta. Zastanawiałem się nad dodatkowym głośnikiem by móc głosowo włączać listwę i odpalać projektor ze startem od razu na chromecasta ale dalej nie rozwiązuje to innych problemow. W idealnym świecie bym chciał podłączyć jakiś Android box z 3ma wejściami HDMI i tak sterować wszystkim niestety nic takiego nie ma. Wczoraj przez przypadek trafiłem na rozwiązanie które wydaje się perfekcyjne i może ktoś doradzi czy jest ok. Otóż widziałem soundbar JBL link który ma wbudowany Android TV i oprócz tego 3 porty HDMI. Bym mógł podłączyć go do projektora i do soundbara podpiąć resztę by mieć sterowanie z poziomu Android TV, powinny wszystko działać i zmniejszyć liczbę pilotów a dodatkowo bym miał głośnik z ok Google. Pytanie czy faktycznie ma to ręce i nogi i czy jakość dźwięku może dramatycznie spaść w porównaniu z modelem 9.1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych