Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AirPods - rozmówca nic nie słyszy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemysław Niemczuk

Przemysław Niemczuk
  • 222 postów
  • SkądStrzegom, Poland

Napisano 31 marca 2022 - 13:43

Hejka,

 

mam AirPodsy pierwszej generacji. Najczęściej w nich biegam i w tym sprawują się idealnie. Słychać wszystko jak ta lala. Problem jest jednak przy rozmowach telefonicznych. Ja przez nie słyszę wszystko genialnie, ale mój rozmówca nie słyszy praktycznie nic - trzeba krzyczeć, aby coś dotarło do drugiej strony. Przy normalnym poziomie mówienia nie dociera nawet szmer. Nie mam pojęcia czy to w ustawieniach słuchawek coś jest nie halo, czy po prostu są zepsute? Macie jakiś pomysł?



#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 614 postów
  • Płeć:

Napisano 31 marca 2022 - 13:50

Albo zepsute, albo mikrofony zapchane i trzeba oczyścić. Ustawień żadnych, które by miały na to wpływ nie ma.

Próbowałeś użyć tylko jednej słuchawki? A potem tylko drugiej?

Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 31 marca 2022 - 13:51


#3 Przemysław Niemczuk

Przemysław Niemczuk
  • 222 postów
  • SkądStrzegom, Poland

Napisano 31 marca 2022 - 14:02

Próbowałem na obu, próbowałem na jednej i na drugiej, raz jest ciszej, raz jest głośniej przy tym samym sposobie mówienia. Tak jakby mnie wycinało.



#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 614 postów
  • Płeć:

Napisano 31 marca 2022 - 14:08

Szansa, że obie słuchawki się popsuły w taki sam sposób jest dość nikła. Natomiast zabrudzenie mikrofonów już całkiem realne. Możesz jeszcze dla pewności sparować z innym telefonem (chyba nawet nie musi być iPhone, choć nie testowałem), ale jeśli to zabrudzenie, to autoryzowany serwis powinien być w stanie pomóc.

#5 Przemysław Niemczuk

Przemysław Niemczuk
  • 222 postów
  • SkądStrzegom, Poland

Napisano 31 marca 2022 - 14:18

Szansa, że obie słuchawki się popsuły w taki sam sposób jest dość nikła. Natomiast zabrudzenie mikrofonów już całkiem realne. Możesz jeszcze dla pewności sparować z innym telefonem (chyba nawet nie musi być iPhone, choć nie testowałem), ale jeśli to zabrudzenie, to autoryzowany serwis powinien być w stanie pomóc.

 

Mikołaj dzięki wielkie za pomoc. Zmieniłem ostatnio iPhona z 11 na 13 i na tamtym miałem to samo. Więc tu telefonu winy bym się nie dopatrywał.



#6 ali_cja

ali_cja
  • 245 postów

Napisano 31 marca 2022 - 19:31

Mikołaj dzięki wielkie za pomoc. Zmieniłem ostatnio iPhona z 11 na 13 i na tamtym miałem to samo. Więc tu telefonu winy bym się nie dopatrywał.


Wyzerowałeś słuchawki? https://support.appl.../pl-pl/HT209463




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych