Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Następca iPad Air 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Snara

Snara
  • 2 postów

Napisano 21 marca 2022 - 09:13

Hej
Szukam następcy dla mojego iPad Air 2. Chciałbym coś z lepszymi głośnikami, szybciej działającego.
Zastanawiałem się nad iPad Pro 10.5 ale nie wiem czy będzie duża różnica? Znacznie drożej jest iPad 11 z 2018r i podobnej kwocie jest też wersja 12.9 - warto wybrać większy?

#2 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 760 postów

Napisano 21 marca 2022 - 11:00

Ja zmieniłem Air 2 na Air 3 i już jest wyraźnie lepiej pod względem wydajności. Pro 10,5 to jeszcze lepsze głośniki i ekran 120Hz, ale starszy model - zapewne krótsze wsparcie, a wydajność - to zależy na co patrzeć - bo starszy procek, ale więcej rdzeni. Napisz do czego używasz. Rozmiar - to już nikt za ciebie nie wybierze. 



#3 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 645 postów
  • Płeć:

Napisano 21 marca 2022 - 13:48

iPad Pro 11" z 2018 chodzi wciąż jak nowy, bez żadnych lagów. Ma super ekran i bardzo dobre głośniki. Ponadto, jeśli rozważasz używanie piórka, to jest to także pierwszy model działający z Pencilem 2. generacji, który jest o niebo praktyczniejszy niż jego poprzednik. Zdecydowanie polecam iść w tym kierunku.

 

Z drugiej strony 2018 to już 4 lata, więc oczywiście wsparcie będzie odpowiednio krótsze, niż gdyby kupić jakiś aktualny model model np. nowy Air, ale jeśli dobrze rozumiem, to taki zakup nie mieści się w założonym budżecie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych