Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone X ciągły tryb recovery


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 dareksp

dareksp
  • 5 postów

Napisano 11 marca 2022 - 08:49

Witam

bardzo bym prosił o pomoc jeśli to możliwe mianowicie zakupiłem iPhone X ktory jest cały czas w trybie jakby recovery ale podłączając go do komputera ( iTunes ) nic się nie dzieje dodam ze nie mam oryginalnego kabla Apple ale jest raczej licencjonowany ponieważ wprowadziłem w ten sam tryb iPhone 7 i był widoczny w tym programie , dodam ze Windows w menadżerze urządzeń nie chce tak jakby znaleść tego iPhone X wiec nie wiem na czym polega problem . Bardzo proszę o jakakolwiek pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam

#2 MC_

MC_
  • 6 897 postów

Napisano 11 marca 2022 - 10:42

Kupiłeś okazyjnie złom, który sprzedał ktoś kto pewnie doskonale wiedział, że naprawa jest nieopłacalna.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#3 dareksp

dareksp
  • 5 postów

Napisano 11 marca 2022 - 11:03

Czyli mam rozumieć ze jest problem z płyta główna czy portem ładowania ?

#4 MC_

MC_
  • 6 897 postów

Napisano 11 marca 2022 - 11:45

Kupując taki telefon problemów może być wiele i dopiero sprawdzenie przez serwis (ogarnięty) może dać odpowiedź.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#5 dareksp

dareksp
  • 5 postów

Napisano 11 marca 2022 - 12:21

Rozumiem dzięki za szybka odpowiedz

#6 dareksp

dareksp
  • 5 postów

Napisano 23 marca 2022 - 10:55

Nie chciałem zakładać nowego tematu może ktoś wie o co chodzi mam innego iPhone X w którym nie działa funkcja True Tone jest w nim zbita szybka czy to by było powodem nie działania tej funkcji ? Dodam ze wyświetlacz w nim nie był wymieniany raczej ponieważ po podłączeniu 3utools pokazuje tylko wymianę baterii

#7 Geble

Geble

  • 1 182 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 23 marca 2022 - 11:34

Kup pan w końcu iPhone'a X z pewnego źródła. Jeśli nie działa True Tone to i nie działa pewnie ALS (automatyczna jasność). To znaczy jedynie tyle, że wyświetlacz był wymieniony w nieatoryzowanym serwisie bez kalibracji i zaprogramowania wyświetlacza.


BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#8 dareksp

dareksp
  • 5 postów

Napisano 23 marca 2022 - 11:38

No właśnie als działa i dlatego mnie to trochę dziwi ;) ale czy program taki jak 3utools nie pokazałby ze był prawdopodobnie zmieniony wyświetlacz ? Jeśli pokazuje ze bateria została wymieniona ?

#9 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 085 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 marca 2022 - 14:08

Przedpiśca ma rację. Kup telefon z dobrego źródła albo kup szrota i zanieś do serwisu, niech zrobią. Cebulenie nie jest tuaj dobrą drogą, a my nie będziemy siedzieć i kminić, co tym razem masz popsute w 'super okazji z OLX'.

 

Poza tym, jeden wątek, jedno zagadnienie. To z tytułu jest wyczerpane, zamykam.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych