Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

iPhone X ciągły tryb recovery


  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 dareksp

dareksp
  • 5 posts

Posted 11 March 2022 - 08:49

Witam

bardzo bym prosił o pomoc jeśli to możliwe mianowicie zakupiłem iPhone X ktory jest cały czas w trybie jakby recovery ale podłączając go do komputera ( iTunes ) nic się nie dzieje dodam ze nie mam oryginalnego kabla Apple ale jest raczej licencjonowany ponieważ wprowadziłem w ten sam tryb iPhone 7 i był widoczny w tym programie , dodam ze Windows w menadżerze urządzeń nie chce tak jakby znaleść tego iPhone X wiec nie wiem na czym polega problem . Bardzo proszę o jakakolwiek pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam

#2 MC_

MC_
  • 6897 posts

Posted 11 March 2022 - 10:42

Kupiłeś okazyjnie złom, który sprzedał ktoś kto pewnie doskonale wiedział, że naprawa jest nieopłacalna.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#3 dareksp

dareksp
  • 5 posts

Posted 11 March 2022 - 11:03

Czyli mam rozumieć ze jest problem z płyta główna czy portem ładowania ?

#4 MC_

MC_
  • 6897 posts

Posted 11 March 2022 - 11:45

Kupując taki telefon problemów może być wiele i dopiero sprawdzenie przez serwis (ogarnięty) może dać odpowiedź.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#5 dareksp

dareksp
  • 5 posts

Posted 11 March 2022 - 12:21

Rozumiem dzięki za szybka odpowiedz

#6 dareksp

dareksp
  • 5 posts

Posted 23 March 2022 - 10:55

Nie chciałem zakładać nowego tematu może ktoś wie o co chodzi mam innego iPhone X w którym nie działa funkcja True Tone jest w nim zbita szybka czy to by było powodem nie działania tej funkcji ? Dodam ze wyświetlacz w nim nie był wymieniany raczej ponieważ po podłączeniu 3utools pokazuje tylko wymianę baterii

#7 Geble

Geble

  • 1182 posts
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Posted 23 March 2022 - 11:34

Kup pan w końcu iPhone'a X z pewnego źródła. Jeśli nie działa True Tone to i nie działa pewnie ALS (automatyczna jasność). To znaczy jedynie tyle, że wyświetlacz był wymieniony w nieatoryzowanym serwisie bez kalibracji i zaprogramowania wyświetlacza.


BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#8 dareksp

dareksp
  • 5 posts

Posted 23 March 2022 - 11:38

No właśnie als działa i dlatego mnie to trochę dziwi ;) ale czy program taki jak 3utools nie pokazałby ze był prawdopodobnie zmieniony wyświetlacz ? Jeśli pokazuje ze bateria została wymieniona ?

#9 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24085 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 23 March 2022 - 14:08

Przedpiśca ma rację. Kup telefon z dobrego źródła albo kup szrota i zanieś do serwisu, niech zrobią. Cebulenie nie jest tuaj dobrą drogą, a my nie będziemy siedzieć i kminić, co tym razem masz popsute w 'super okazji z OLX'.

 

Poza tym, jeden wątek, jedno zagadnienie. To z tytułu jest wyczerpane, zamykam.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users