Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przesiadka z androida - skróty z pulpitu (aka "Tasker", Automate-it i podobne aplikacje)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 nedalnib

nedalnib
  • 6 postów

Napisano 24 stycznia 2022 - 11:42

Witajcie.
Jestem PRO użytkownikiem androida. Chciałbym spróbować IOS ale na codzień namiętnie używam pewnych funkcji w Android, stąd moje pytanie czy da się to odwzorować w IOS?

 

2) skróty akcji pod ikoną z głównego ekranu (pulpitu):
    mam na ekranie głównym kilka skrótów z aplikacji Autoit. Klikam "nawigacja-dom". Wykonują się akcje:
   - włącz google maps z celem "dom"
   - ustaw głośność multimedia (głos nawigacji) na 60%
   - włącz w tle Yanosik
   - ustaw na pierwszy plan google maps, Yanosik w tle

 

Jest szansa na odwzorowanie czegoś podobnego na IOS?

(chodzi mi o automatyzację czynności typu: włącz Yanosika, przenieś w tło, ustaw głośność, włącz nawigację, wybierz adres docelowy i można ruszać w drogę :)

Próbowałem kiedyś iphone 7/8 ale jakoś mi nie podeszły głównie na brak powyższych. Coś lepiej w najnowszych wersjach???

 



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 085 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 24 stycznia 2022 - 12:30

Aplikacja 'Skróty' powinna tu pomóc. Nie jestem pewien, czy wszystkie wymagane kroki się da, bo sam z niej nie używam, ale z tego, co widziałem (na tym forum albo poza nim), jest to dość potężne narzędzie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 nedalnib

nedalnib
  • 6 postów

Napisano 24 stycznia 2022 - 21:21

hej, dzięki, poczytam, prawdopodobnie się nada :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych