Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Fortnite na Widnows z dysku zewnętrznego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Insane91PL

Insane91PL
  • 8 postów

Napisano 18 grudnia 2021 - 20:41

Cześć,

na SSD Maca po zainstalowaniu BootCampa z Win10 Fortnite działał w 2.5K na wysokich detalach bez problemów. Po zainstalowaniu i dopracowaniu sterowników w Windowsie na dysku zewnętrznym (SSD 1000MB/s odczytu) po USB 3.2 gdy włączam grę wszystko działa nawet w 5K - ale w menu, w grze na 2.5K raz działa mi 3 minuty raz 10, w FHD i wszystko na LOW działa mi czasem 5 czasem 50 minut. Ale zazwyczaj wyrzuca mnie do pulpitu i zawiesza grę. Możliwe, że problem leży w aktualnej pojemności RAM 8GB? Mam zamiar rozszerzyć do 32GB i nie wiem czy coś to zmieni.

iMac 27 2020 i5 8GB + Radeon Pro 5300 4GB.


Załączam zdjęcia z managera zadań. Nawet w najmniejszej rozdzielczości 16:9 i detalach LOW dzieje się to samo. Nagle zawiesza albo robi się czarny ekran.

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.jpg   136,14 KB   0 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.jpg   104,69 KB   0 Ilość pobrań
  • Załączony plik  3.jpg   116,36 KB   0 Ilość pobrań


#2 Szypulski Marek

Szypulski Marek
  • 48 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 22 grudnia 2021 - 21:25

a jak spróbujesz przydzielić więcej pamięci do windowsa ? Jest opcja zwiększenia partycji Bootcamp bez formatowania całego bootcampa. Sam niejednokrotnie korzystałem z tej opcji. Sprawdź wtedy czy działać będzie Ci ta gra. Jeśli tak to znaczy, że granie po zewnętrznym SSD jest słabą opcją.



#3 Insane91PL

Insane91PL
  • 8 postów

Napisano 23 grudnia 2021 - 17:33

a jak spróbujesz przydzielić więcej pamięci do windowsa ? Jest opcja zwiększenia partycji Bootcamp bez formatowania całego bootcampa. Sam niejednokrotnie korzystałem z tej opcji. Sprawdź wtedy czy działać będzie Ci ta gra. Jeśli tak to znaczy, że granie po zewnętrznym SSD jest słabą opcją.

Wydaje mi się że przydziela 100% pamięci dla Windowsa bo bootuje go bezpośrednio z odpalenia komputera, Mac się nie odpala.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych