Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Awaryjność Apple TV HD/4K


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marlon123

Marlon123
  • 29 postów
  • SkądSochaczew

Napisano 22 października 2021 - 09:13

Witajcie.

Jak wygląda awaryjność tych przystawek?? Czy są one w miarę bezawaryjne?? Nie widzę nigdzie takich informacji. W sieci też nie udało mi się znaleźć informacji nt. awaryjności Apple TV.

Będę wdzięczny za jakieś opinie i informacje. 


Komputer Apple Mini Mac 2012, 16GB, SSD 512GB + iPhone 8 RED 256GB


#2 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 22 października 2021 - 09:15

Witajcie.

Jak wygląda awaryjność tych przystawek?? Czy są one w miarę bezawaryjne?? Nie widzę nigdzie takich informacji. W sieci też nie udało mi się znaleźć informacji nt. awaryjności Apple TV.

Będę wdzięczny za jakieś opinie i informacje. 

Mam 4K 1 gen od 3 lat. Nic sie nigdy nie działo



#3 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 647 postów
  • Płeć:

Napisano 22 października 2021 - 09:33

W internecie nie ma wzmianek o awaryjności, bo nikt nie pisze, że mu wciąż działa. Mam to samo, co Krzysztof od dnia premiery i zero problemów.



#4 winmaciek

winmaciek
  • 6 506 postów
  • Płeć:

Napisano 22 października 2021 - 09:58

U mnie w domu jest 4K 1 generacji i sobie od paru lat spokojnie działa. Niby jest część ruchoma (wiatrak), ale tak naprawdę tego typu urządzenie przez 99,9% czasu stoi to w stabilnych warunkach temperaturowych, nie jest rzucane czy upuszczane na ziemię, także jeśli nie ma jakiejś poważnej wady konstrukcyjnej (typu puszczające luty z początku X360), to będzie działać aż skończy się wsparcie software’owe. A ATV w przeciwieństwie do konsol nie grzeje się ciagle (bo niby przy czym, przy odtwarzaniu filmów?), także tu ryzyko jest jeszcze mniejsze. I nawet znam osobę, która ciągle ciśnie na ATV 2 generacji (tak, to 720p). 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych