Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 13 pro czy pro max


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomasz Kędra

Tomasz Kędra
  • 178 postów
  • SkądKatowice

Napisano 21 września 2021 - 20:13

Czołem, mam Xs od premiery i naszło mnie na zmianę telefonu. Na pewno wybiorę wersję pro, tylko zastanawiam się nad pro max? Przesiadał się ktoś z wersji zwykłej na maxa? Nie jest telefon za duży? Kiedyś używałem note 4 i był w sam raz, ale potem był iPhone 7 a teraz xs. Jak biorę do ręki maxa w sklepie, to mi się za duży wydaje, ale co można powiedzieć przez 3 minuty… 

Mam iPada, wiec sporo treści do czytania, oglądania, opędzam na tablecie. Ale może to dlatego, ze ekran w iPhonie za mały:)

Najczesciej chodzę w marynarce, więc miejsce w kieszeni mam, ale zabieram też telefon na rower, do biegania, na siłownie, więc nie chciałbym czegoś nieporęcznego.


Iphone Xs (tymczasowo), MBP 13 M1 16/512 space grey, iPad Air 64 lte silver, AirPods Pro, był jeszcze AW7, ale Epix gen 2 jest lepszy:)


#2 5b46927ee6

5b46927ee6
  • 483 postów
  • Płeć:

Napisano 21 września 2021 - 20:43

Idź do salonu i sam sprawdź jak Ci leży.

#3 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 21 września 2021 - 22:12

Jeżeli w sklepie wydaje Ci się za duży, to w ogóle nie pchaj się w Maxa. Mi w sklepie wydaje się akurat OK, nie mam poczucia, że jest duży, a robiłem kilka podejść. Ale wiem, że najpóźniej po tygodniu podjarka minie i zostajesz na rok z klockiem. Miałem kiedyś 6 i 7 Plus i po kilku tygodniach naprawdę czujesz, że ten telefon jest za duży. Wiem, zaraz zlecą się tutaj fani Maxa, że wcale nie, że się przyzwyczaisz... Pamiętaj, że Apple w zeszłym roku jeszcze powiększyło Pro i Pro Maxa.


  • Andaar lubi to

Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#4 Cukierek

Cukierek
  • 73 postów

Napisano 22 września 2021 - 09:56

Ja mam relatywnie małe dłonie i długo się wahałem czy iść w Max. Dopiero przy 12 się zdecydowałem. I po czasie nie wydawał mi się zbyt duży, wręcz przeciwnie. ALE gdy przyszło lato i brak kurtek/bluz, to niestety kieszeń spodni wyglądała komicznie i więcej nosiłem po prostu w ręce telefon. Choć i tak następny też będzie Max, bo jednak ten ekran robi robotę (iPad leży i się kurzy…).



#5 Tomasz Kędra

Tomasz Kędra
  • 178 postów
  • SkądKatowice

Napisano 22 września 2021 - 19:08

To na razie 1:1 w opiniach:) po wczorajszym wpisie zamawiałem już pro, ale jeszcze się poprzymierzam do maxa…


Iphone Xs (tymczasowo), MBP 13 M1 16/512 space grey, iPad Air 64 lte silver, AirPods Pro, był jeszcze AW7, ale Epix gen 2 jest lepszy:)


#6 bf7a1f7821

bf7a1f7821

    Trancex

  • 597 postów

Napisano 22 września 2021 - 19:38

Ja szukałem argumentów w druga stronę i poza tak naprawdę samym rozmiarem nic nie znalazlem co miało by mnie skusić na upgrade do mniejszego rozmiaru. Fakt jeżdżąc na nartach i chcąc nagrać jakiś filmik, albo cyknąć fotę mało wygodnie na maxie, ale do zrobienia. Biegać nie biegam z telefonem, biorąc klocka na silke nie mam z tym problemu, leży sobie gdzieś w kacie. Jak idę na rower to i tak jeżdżę z torebka naramienna przez tonę kluczy, które za każdym razem muszę ze sobą brać. Latem w szortach dresowych dyskomfortu nie czułem. Podsumowując, bo można pisać wiele wszystko zależy od Ciebie czego oczekujesz. Masz iPada, szukasz czegoś poręcznego to bierz zwykłego pro. Weźmiesz maxa, to do mniejszego ekranu nie wrócisz.
P.s Jak dla mnie Max vs regular nie jest aż tak przesadnie większy i spokojnie można go obsługiwać jedna dłonią. Sam zamówiłem pro Max. Może jeszcze kiedyś wrócę do regulara xd

IP XS Max | MacBook Pro 2020 | Ipad Air2 | AW 4 SS





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych