Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPad 7- brak oznak ładowania po wyłączeniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Codx

Codx
  • 3 postów

Napisano 02 czerwca 2021 - 18:34

Witam

 

Kupiłem używanego Ipada 7, jest to moje pierwsze urządzenie Apple. Martwi mnie jedna rzecz, mianowicie po podłączeniu do ładowania iPad włącza się automatycznie (doczytałem, że to normalne), ale kiedy go wyłączę (przesuwając suwak na ekranie) nie widać postępu ładowania. Ekran jest po prostu czarny, nie ma żadnej ikony baterii czy procentów naładowania jak w Androidzie. Dopiero kiedy go uruchomię widać symbol błyskawicy przy baterii. iOS 14.6. Czy to normalne?

 

 



#2 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 02 czerwca 2021 - 18:36

Normalne. Jak jest wyłączony nie ma żadnych ekranów jak w androidzie. A tak poza tym nie wyłączaj bo to nie ma sensu. Ja mojego iPada od 3 lat nigdy nie wyłączyłem i ma.sie znakomicie :)

Użytkownik Regiss edytował ten post 02 czerwca 2021 - 18:37

iPhone 15 Pro


#3 Codx

Codx
  • 3 postów

Napisano 02 czerwca 2021 - 18:58

Normalne. Jak jest wyłączony nie ma żadnych ekranów jak w androidzie. A tak poza tym nie wyłączaj bo to nie ma sensu. Ja mojego iPada od 3 lat nigdy nie wyłączyłem i ma.sie znakomicie 

 

A to nie jest przypadkiem tak, że jak jest wyłączony naładuje się szybciej?

 

Trafiłem na filmik na YT gdzie pojawia się ikona baterii kiedy jest wyłączony. Już sam nie wiem co myśleć, może jednak powinno się coś pojawić kiedy się ładuje?



#4 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 02 czerwca 2021 - 20:02

Ikona się pojawia jak jest całkowicie rozładowany i chce podłączenia do gniazdka. Nie naładuje się szybciej jak, jest wyłączony. Prędkość ładowania i tak spada po osiągnięciu określonego poziomu więc i tak na jedno wyjdzie. IPad bierze odpowiedni prąd nie ważne czy będzie włączony czy nie. Szkoda zachodu i zawracać sobie tym głowę. Normalnie włączaj do prądu jak jest ok. 20 % nie mniej i odłóż do ładowania. Tak będzie najlepiej dla baterii. 


iPhone 15 Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych