Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aktywacja iPhone 4 CDMA Verizon bez sieci komórkowej


Najlepsza odpowiedź WiktorMac20 , 19 kwietnia 2021 - 14:38

No niestety nie dostałem odpowiedzi jak widać, ale postanowiłem zaryzykować i spróbować na własną rękę, mam nadzieję że komuś się ten post kiedyś przyda i nie będzie musiał tak szperać jak ja ;) ale do rzeczy. Po odtworzeniu iPhone dostałem informacje, że iPhone został pomyślnie odblokowany, aktywacja przeszła bez najmniejszego problemu, jednak moje obawy co do komunikatów o błędzie karty sim czy braku możliwości aktywacji nie były bezpodstawne gdyż jak się okazało te błędy występowały jednak w starszych wersjach iOS 7, jak widać wersja 7.1.2 przeszła aktywacje bez problemu

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 WiktorMac20

WiktorMac20
  • 5 postów

Napisano 16 kwietnia 2021 - 17:47

Witam,

 

Pisze z pytaniem dotyczącym iPhone 4 w wersji CDMA Verizon. Telefon kupiłem w okazyjnej cenie z zamiarem przeznaczenia do swojej mini kolekcji jednak na telefonie zostały pozostałości po poprzednim właścicielu i moje pytanie dotyczy tego czy mogę go normalnie odtworzyć. Jak wiadomo iPhone 4 wymaga karty sim do aktywacji, wersja CDMA gniazda nie ma a ta technologia w Polsce nie działa co za tym idzie teorytycznie nie mógłbym go zaktywować, dużo też się na czytałem o ludziach którzy po sformatowaniu byli proszeni o wsadzenie karty sim, jak wcześniej zaznaczyłem gniazda w nim nie ma. Może ktoś miał podobne urządzenie i wie jak wygląda w nim aktywacja i czy do aktywacji jest potrzebne podłączenie telefonu do sieci komórkowej.

 

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam



#2 WiktorMac20

WiktorMac20
  • 5 postów

Napisano 19 kwietnia 2021 - 14:38   Najlepsza odpowiedź

No niestety nie dostałem odpowiedzi jak widać, ale postanowiłem zaryzykować i spróbować na własną rękę, mam nadzieję że komuś się ten post kiedyś przyda i nie będzie musiał tak szperać jak ja ;) ale do rzeczy. Po odtworzeniu iPhone dostałem informacje, że iPhone został pomyślnie odblokowany, aktywacja przeszła bez najmniejszego problemu, jednak moje obawy co do komunikatów o błędzie karty sim czy braku możliwości aktywacji nie były bezpodstawne gdyż jak się okazało te błędy występowały jednak w starszych wersjach iOS 7, jak widać wersja 7.1.2 przeszła aktywacje bez problemu

Załączone pliki



#3 winmaciek

winmaciek
  • 6 503 postów
  • Płeć:

Napisano 19 kwietnia 2021 - 14:51

Miło z Twojej strony, że opisałeś rozwiązanie problemu. Pozwolę sobie go zatem oznaczyć jako „Rozwiązany” i zamknąć go. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych