Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak powiadomień w aplikacji Outlook


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bartłomiej Szendzielorz

Bartłomiej Szendzielorz
  • 18 postów
  • SkądKatowice

Napisano 29 marca 2021 - 14:43

Witam wszystkich na forum. Jestem nowym użytkownikiem forum jak i Iphona 11 Pro. Skonfigurowałem sobie pocztę na Outlook, ponieważ, od zawsze używałem tej aplikacji do maila służbowego. Z konfiguracją nie było problemów, ale mam problem z powiadomieniami. Nowe maile są zaciągane dopiero gdy wejdę w aplikacje, co za tym idzie, puki póki nie uruchomię aplikacji, to nie wiem, że dostałem maila. Wbudowana aplikacji do maila oraz gmail, wyświetlają powiadomienia poprawnie, a outlook milczy.. Jest to dość uciążliwe, kiedy muszę ręcznie odświeżać skrzynkę. Ktoś wie co może być powodem ? 



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 29 marca 2021 - 14:49

Tak wstępnie zapytam: czy włączone jest odświeżanie w tle w ustawieniach? Jego brak może wpływać na brak powiadomień. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 Regiss

Regiss
  • 2 889 postów
  • SkądRadom

Napisano 29 marca 2021 - 14:51

Ta aplikacja tak ma niestety. Kilka razy w przeciągu roku do niej podchodziłem i nigdy nie działała tak jak trzeba jeśli chodzi o powiadomienia. Sama budowa i funkcje są bardzo fajne i chętnie bym się przesiadł bo mam konto ms, ale powiadomienia ma skopane. Żadna aktualizacja dotychczas tego nie naprawiła. Chociaż ostatni raz sprawdzałem z miesiąc temu.

iPhone 15 Pro


#4 Bartłomiej Szendzielorz

Bartłomiej Szendzielorz
  • 18 postów
  • SkądKatowice

Napisano 29 marca 2021 - 15:12

@winmaciek, tak ta opcja jest włączona od początku, niestety nie ma to wpływu na pracę aplikacji. @Regiss trochę mnie tym zasmuciłeś :( żadna inna aplikacja tak dobrze nie filtruje spamu. Może trochę odbiegam od tematu, ale jest inna aplikacja którą możesz polecić, skoro z tą nic sie nie da zrobić ? 



#5 Regiss

Regiss
  • 2 889 postów
  • SkądRadom

Napisano 29 marca 2021 - 15:37

Powiem Ci że miałem wyłączone odświeżanie w tle dla tej apki i włączyłem na próbę i powiadomienia dochodzą. A już testuje odkąd kolega napisał. Może spróbuj wyłączyć i włączyć. Ja do tej pory używalem Spark. Funkcjonalnie prawie to samo, tylko po angielsku.

iPhone 15 Pro


#6 Bartłomiej Szendzielorz

Bartłomiej Szendzielorz
  • 18 postów
  • SkądKatowice

Napisano 29 marca 2021 - 15:50

Włączyłem, wyłączyłem, następnie zrestartowałem telefon i nie pomogło :( 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych