Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

10.2-inch iPad - nowy - nie działa magnetyczne usypianie/wybudzanie


Najlepsza odpowiedź wombatspecial , 24 marca 2021 - 14:34

Przyłóż tylko klapkę ze starego etui do nowego iPada. Te magnesy żeby załapały i zobacz czy się usypia. 

Tak zrobiłem. W odpowiednim dopasowaniu klapki działa. Czyli za słabe magnesy w tym etui. Cieszę, się, że nie iPad.

Dziękuję.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 wombatspecial

wombatspecial
  • 24 postów

Napisano 23 marca 2021 - 20:09

Dzień dobry!

 

Problem jak temacie. Ipad fabrycznie nowy. Case nieoryginalny, ale sprawia wrażenie porządnego, ale sprzęt nie reaguje.

W "starym" iPadzie podobny, nieoryginalny case działa od lat bez żadnych problemów. Próbowałem przekładać case'y, ale w związku z różnicą w wielkości, nie mogę prawidłowo "zapakować" sprzętu i idealnie przykryć ekranu. Opcja uśpij/wybudź włączona.

Pytanie - czy żeby sprawdzić działanie case'u wystarczy przykrycie ekranu, czy może Ipad ma czujniki, dzięki którym działa tylko podczas prawidłowego umieszczenia całości w case'ie?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

A.



#2 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 23 marca 2021 - 20:12

Przyłóż tylko klapkę ze starego etui do nowego iPada. Te magnesy żeby załapały i zobacz czy się usypia. 


  • wombatspecial lubi to

iPhone 15 Pro


#3 wombatspecial

wombatspecial
  • 24 postów

Napisano 24 marca 2021 - 14:34   Najlepsza odpowiedź

Przyłóż tylko klapkę ze starego etui do nowego iPada. Te magnesy żeby załapały i zobacz czy się usypia. 

Tak zrobiłem. W odpowiednim dopasowaniu klapki działa. Czyli za słabe magnesy w tym etui. Cieszę, się, że nie iPad.

Dziękuję.



#4 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 24 marca 2021 - 18:29

Tak myślałem że to etui jakiś szrot :)

iPhone 15 Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych