Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[KRAKÓW,KLUB KOLORY, GODZ. 17:00 30-03-08] Krakowski cykl spotkań MacPiwo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [KRAKÓW,KLUB KOLORY, GODZ. 17:00 30-03-08] Krakowski cykl spotkań MacPiwo (0 użytkowników oddało głos)

  1. TAK (17 głosów [73.91%])

    Procent z głosów: 73.91%

  2. NIE (2 głosów [8.70%])

    Procent z głosów: 8.70%

  3. NIE WIEM (4 głosów [17.39%])

    Procent z głosów: 17.39%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 pioo

pioo
  • 399 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 marca 2008 - 22:22

Dołączona grafika

W trakcie ostatniego spotkania urodzinowego MyApple w Krakowie w klubie Kolory urodził się pomysł organizacji cyklicznych spotkań MacUserów i MacUserek przy piwie lub porto :P Po chwilowej euforii pomysł umarł śmiercią naturalną i nie miał kto go dalej pociągnąć. Dlatego postanowiłem podnieść go z zaświatów.

[KRAKÓW, KLUB KOLORY, godz.17:00, 30-03-2008] Krakowski cykl spotkań MacPiwo[/quote]


Info o lokalu:



#2 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 02 marca 2008 - 22:29

MacPiwo, to nieoficjalny zastrzezony znak towarowy mojego imiennika Krzyska z Lodzi, organizatora tego typu spotkan w naszym miescie.. ale pozdro i tak :D

#3 pioo

pioo
  • 399 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 marca 2008 - 22:33

Aj .. przepraszam ... chciałem nawiązać do istniejącej już tradycji organizacji takiego typy spotkać. Wiem że w Poznaniu i Łodzi coś takiego już istnieje ... dlatego chciałbym w tą inicjatywe wciągnąć i Kraków ... mam nadzieje że nie masz nic przeciwko ??

#4 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 02 marca 2008 - 23:31

Nazwa znana juz od dawien dawna w zamknietych kregach. Mniejsza o nazwe, jesli ktos chce organizowac takie spotkania, Myapple zawsze chetnie wypromuje takie inicjatywy.

#5 westu

westu
  • 203 postów
  • SkądChrzanów / Kraków

Napisano 03 marca 2008 - 08:06

Hm, wstępnie bym się pisał na to ;-) Nie wiem gdzie to ale google.pl + zumi.pl + mpk.krakow.pl mi pomogą xD

#6 ser91e

ser91e
  • 461 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 03 marca 2008 - 15:17

Ja bardzo chętnie piszę się na takie inicjatywy. Jestem zachłanny na knajpiane spotkania po powrocie do Polski :D.

#7 pioo

pioo
  • 399 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 marca 2008 - 18:27

Nazwa znana juz od dawien dawna w zamknietych kregach. Mniejsza o nazwe, jesli ktos chce organizowac takie spotkania, Myapple zawsze chetnie wypromuje takie inicjatywy.


W takim razie pozwolę sobie zapożyczyć nazwę i oficjalnie włączyć Kraków do Ogólnopolskiego Cyklu Spotkań "MacPiwo" :P Prawdę mówiąc przydało by się aby MyApple wspomogło choćby w kwestii informacyjnej organizację tego spotkania. Mam cichą nadzieję że na dobre zagości ono w kalendarzu imprez okolicznościowych związanych z Apple.

#8 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 03 marca 2008 - 18:34

Hmm, OK. Czy ktos podjalby sie stworzenia jakiegos loga "MacPiwo" byloby latwiej cos takiego wypromowac na stronie glownej.

#9 cza_gda

cza_gda
  • 430 postów
  • Skądgdansk

Napisano 03 marca 2008 - 18:44

fajne tam macie w gdansku by sie raczej nie spawdzilo ;) ale zachaczajac o krakow bedzie mozna sie na was natknąć

#10 pioo

pioo
  • 399 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 marca 2008 - 18:53

Hmm, OK. Czy ktos podjalby sie stworzenia jakiegos loga "MacPiwo" byloby latwiej cos takiego wypromowac na stronie glownej.


Jedyne co udało mi się znaleść w sieci to:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Na logo się nie nadaje. Ale rzeczywiście ... jakby ktoś miał chwilkę wolnego czasu i znał się na tych spawach mógłby zaprojektować kogo spatkań MacPiwo :D

#11 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 03 marca 2008 - 18:54

OK, poszukam kogos kto by zrobil.

#12 cza_gda

cza_gda
  • 430 postów
  • Skądgdansk

Napisano 03 marca 2008 - 18:58

hehe fajny ten mac pro przerobiony :P

#13 pioo

pioo
  • 399 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 marca 2008 - 19:15

No ... to sprawę loga mamy chyba załatwioną. Teraz tylko się modlić żeby chętni byli :P Rozumiem że sprawę lokalu mamy już załatwioną?? Nie przewiduję że stawi się więcej jak 15 - 20 osób ... a tam akurat tyle się zmieści :P

#14 iG4

iG4
  • 541 postów
  • SkądKraków,Poland

Napisano 03 marca 2008 - 19:41

Hętnie bym przyszedł tylko że się troche boje, na spotkanie urodzinowe byłem zapisany ale strach obleciał i nie przyszedłem…

#15 pioo

pioo
  • 399 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 marca 2008 - 20:04

Hętnie bym przyszedł tylko że się troche boje, na spotkanie urodzinowe byłem zapisany ale strach obleciał i nie przyszedłem…


A czego się tu bać?? Nikt Cię nie zbije :)

#16 BilboBaggins

BilboBaggins
  • 398 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 marca 2008 - 11:25

W sumie to ja też bardzo chętnie bym się pisał. Szkoda tylko, że wybraliście niedzielę... W poniedziałek trzeba być rano w pracy, a do Krakowa 2h pociągiem :(. Aczkolwiek w miarę moich możliwości postaram się przybyć. EDIT: Być może uda mi się zmontować nocleg w Krakowie, więc będzie mniejszy problem.

#17 pioo

pioo
  • 399 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 marca 2008 - 14:07

W sumie to ja też bardzo chętnie bym się pisał. Szkoda tylko, że wybraliście niedzielę... W poniedziałek trzeba być rano w pracy, a do Krakowa 2h pociągiem :(.
Aczkolwiek w miarę moich możliwości postaram się przybyć.

EDIT: Być może uda mi się zmontować nocleg w Krakowie, więc będzie mniejszy problem.


Niedziela jest najbardziej uniwersalna bo i nie powinno być problemu z miejscem w lokalu a i większosci pasuje. Godzina jest dość wczesna bo 18.00 ale nie widze przeszkód zeby przesunąć na 17.00.

#18 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 04 marca 2008 - 18:45

W razie czego możnaby też czasem robić spotkania w soboty albo piątki.

#19 pioo

pioo
  • 399 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 marca 2008 - 20:28

Oki .... w ankiecie wzięło już udział 5 osób .... jak tak dalej pojdzie to będziemy mieli problem ze znalezieniem lokalu na tak dużą liczbę osób :D:D:D

#20 queerdomi

queerdomi
  • 8 postów
  • SkądKrakow

Napisano 04 marca 2008 - 20:37

:) Pisze sie .... chociaz dzis jeszcze nie jestem w stanie zagwarantowac obecnosci na 100% .... ale na 90% bede :)

#21 pioo

pioo
  • 399 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 marca 2008 - 21:05

Termin jest jeszcze dość daleki więc spokojnie można sobie można sobie go zaplanować.

#22 Marro

Marro
  • 16 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 marca 2008 - 15:35

Witam.
Jestem nowy na forum, to mój pierwszy post.
Piszę się na spotkanie w Kolorach przy czym nie mogę na 100% zagwarantować swojej obecności. Niestety nie pozwala mi na to mój tryb życia. Niemniej jednak zgłaszam akces i chęci są :grin:

Co do logo spotkania to rzucam takie małe cuś na zachętę dla innych, co by pogmyrali coś przy tym pomyśle (nie mam tu na myśli swojej wersji a ogólny pomysł na logo spotkań)
[URL=www.fotosik.pl]Dołączona grafika[/URL]
Pozdrawiam i mam nadzieję że do zobaczenia :)

#23 pioo

pioo
  • 399 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 marca 2008 - 16:16

Proszę ... dla chcącego nic trudnego ... jakie ładne logo :P Jak narazie jest to najlepsza i jedyna propozycja. Czekamy na inne prace a nagroda dla zwycięscy zostanie wysłana pocztą .... elektroniczną :D:D:D

#24 WaC

WaC
  • 3 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 marca 2008 - 18:53

czesc :) ooo jakie fajne logo ;) super!! ..... Chetnie tez dolacze sie do spotkania. Dopiero zaczynam przygode z Macami i chetnie poznam innych MacUserów :) Termin (jak dla mnie) jest ok, a Kolory to bardzo przyjemne miejsce.

#25 iG4

iG4
  • 541 postów
  • SkądKraków,Poland

Napisano 09 marca 2008 - 22:25

Logo fajne, W grafice połowe sukcesu to pomysł u chęci a druga połowa to umiętności.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych